امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۴/ ۱۰/ ۱۳۹۴

کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی رضوانشهر با حضور ابراهیم چراغی معاون فرماندار رضوانشهر و اعضای کمیته با مسئولیت کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی رضوانشهر با حضور ابراهیم چراغی معاون فرماندار رضوانشهر و اعضای کمیته با مسئولیت کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان تشکیل شد.

معاون فرماندار رضوانشهر در این جلسه با اشاره به جهانی شدن نام امام خمینی گفت: امروز در همه نقاط دنیا انقلاب اسلامی ایران را با نام امام خمینی (ره ) می شناسند و این از مهمترین دستاورد های نظام جمهوری اسلامی محسوب میگردد.

ابراهیم چراغی افزود: بیداری اسلامی از دیگر موضوعاتی است که به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد آن هستیم و جهان را متحول کرده است و امروز آزاد مردان و آزاد اندیشان دنیا به تأسی از رهبر و بنیان گذار انقلاب اسلامی در مبارزه با ظلم و ستم به پا خواسته اند.

وی با اشاره به شهادت آیت الله باقر النمر به دست رژیم آل سعود بیان کرد: شهادت این عالم مبارز بدست حاکمان بی خرد و نادان آل سعود بخاطر جلو گیری از آگاه سازی افکار اسلامی و مردم بود.

چراغی در ادامه افزود: متاسفانه سران غفلت زده سعودی امروز بنام اسلام دست به جنایت می زنند و با تمام قصاوت قلب سر از بدن انسانهای مومن جدا می کنند و ادعای پیاده کردن شرعیت اسلام را هم دارند.

معاون فرماندار رضوانشهر با بیان این که نظام اسلامی ایران همواره بعنوان خاری در چشم دشمنان بوده است گفت: سران مرتجع منطقه و استکبار جهانی تحمل شکل گیری نظام جمهوری اسلامی را در کشور ایران به برکت انقلاب نداشتند و از راه های مختلف در صدد سنگ اندازی در مسیر این انقلاب بودند که تحمیل جنگ ۸ ساله و تحریمهای اقتصادی از آن جمله است.

معاون فرماندار رضوانشهر در ادامه ضمن تشکر از مسئول و کارکنان کمیته امداد امام خمینی این شهرستان افزود: کار شما در این نهاد مقدس که مزین به نام امام خمینی می باشد بسیار ارزشمند است و مردم نیز ارزش کار شما را می فهمند و اقدامات حمایتی شما از اقشار ضعیف و آسیب پذیر بعنوان یک ارزش تلقی میگردد.

چراغی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: در برنامه ها و جشنهای انقلاب بگونه ای عمل نمائید که افراد و گروه ها از آن بهره برداری تبلیغاتی برای انتخابات نکنند و همه برنامه ها و جشنهای سالروز پیروزی انقلاب اسلامی باید بصورت مردمی برگزار شود.

همچنین در این جلسه سرپرست کمیته امداد امام خمینی رضوانشهر نیز در سخنانی گفت: برای ایام دهه فجر انقلاب اسلامی طرح ها و پروژه های زیادی از سوی کمیته امداد امام خمینی در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

وجیه الله پوروردی افزود: دهه فجر یاد آور افتخار، قدرت، کرامت و بزرگی ملت ایران است که امام خمینی محور امور بودند و ما امروز این افتخار را داریم که در این نهاد مقدس که مزین به نام بنیان گذار جمهوری اسلامی است گوشه ای از کار را در دست داریم.

وی افزود: تلاش ما برای متنوع سازی برنامه ها برای حضور مردم در جشنها است و سرکشی از خانواده های تحت پوشش، اهدای سبد کالا و تهیه جهیزیه برای تعداد ۱۰ نو عروس از جمله برنامه های ما در ایام دهه فجر و همچنین  افتتاح و بهره برداری از طرح ها و پروژه های عمرانی و خدماتی ،مسکن و طرح اشتغالزایی خودکفایی طی این ایام در سطح رضوانشهر و پره سر خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir