امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۲۴/ ۱۰/ ۱۳۹۴

مسوول کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر رضوانشهر گفت: خبرنگاران در ایام ا… دهه فجر، عملکرد دولتمردان را نمایان کرده و می توانند روحیه امید و شادابی را در بین مردم ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، اولین جلسه کمیته فرهنگی و هنری و کمیته اقلیت های دینی ستاد دهه فجر با حضور نمایندگانی از دستگاه های فرهنگی و هنری شهرستان روز یکشنبه ٢٠ دی ماه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

علیرضا ملکی نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر  هدف از برگزاری این جلسه را تبیین راهبرد محتوایی و اجرایی برنامه های دهه فجر عنوان و افزود: باید سعی گردد از برنامه های کلیشه ای در این ایام پرهیز گردد و برنامه هایی اجرا شود که تاثیر عمیق تری بر افکار عمومی مخصوصا قشر جوان داشته باشد.

وی با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت اسلامی در غزه و سوریه پیوند فرهنگ ایثار و شهادت با جریان زندگی روزمره مردم را از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی دانست و گفت: اگر امروز شاهد پیروزی امت های اسلامی و نشر بیداری اسلامی هستیم همه را مدیون امام عظیم الشان و رهنمود های رهبر حکیم انقلاب اسلامی و خون شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس هستیم که فرهنگ ایثار و شهادت را در میان مسلمانان جهان نهادینه نمودند.

ملکی نژاد با تأکید بر ایجاد فضای شاد و نشاط آور بیان کرد: ما باید سعی کنیم که این شور و شعف دهه فجر را در طول سال تعمیم دهیم و بتوانیم فضای شادی را درشهرستان ایجاد کنیم.

مسوول کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر رضوانشهر در ادامه گفت: خبرنگاران در ایام دهه فجر عملکرد دولتمردان را نمایان می کنند و با اخبار مستند ایجاد امید و شادابی را در بین مردم بر عهده دارند.

در ادامه این مراسم هر یک از نمایندگان دستگاه های فرهنگی و هنری به بیان برنامه های پیش بینی شده این دستگاه ها در ایام دهه مبارک فجر پرداختند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر در پایان؛ برپایی نمایشگاه عکس انقلاب، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و هنری با موضوع انقلاب، برگزاری نمایشگاه فرهنگی هنری عکس و روزنامه های آرشیو انقلاب، اکران فیلم جشنواره عمار، محفل انس با قرآن، برپایی کارگاه هایی با موضوع انقلاب، همکاری در برگزاری جشن بزرگ انقلاب، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری نقاشی حضوری در روز راهپیمایی را از برنامه های این اداره در دهه فجر برشمرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir