امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
با حضور مدیران رسانه های گیلان

عصر امروز”شورای مشورتی رسانه های تراز انقلاب اسلامی گیلان” در نشست مدیران رسانه های این استان و به میزبانی خزرآنلاین تشکیل شد.

به گزارش رضوان خبر ، نخستین نشست ” شورای مشورتی رسانه های تراز انقلاب اسلامی گیلان” دقایق پیش در سالن جلسات خزرآنلاین آغاز شد.

در این نشست مدیران رسانه های احرارگیل، ۸ دی نیوز، رشت پرس، خزرآنلاین، صبح مشرق، آوای رشت، گیلان نو، عصر صادق و در گیلان حضور دارند.

در این نشست تشکیل “شورای مشورتی رسانه های تراز انقلاب اسلامی گیلان” با سه رکن پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی، پاسداری از حریم ولایت و دفاع و پاسداری از آرمانهای رفیع شهدای انقلاب اسلامی مصوب و این شورا به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

براساس تبصره ماده یک تشکیل این شورا، عضویت سایر رسانه ها براساس پذیرش ارکان شورا و موافقت شورای مرکزی ممکن خواهد بود.

مدیرپایگاه خبری و تحلیلی احرار گیل در این نشست با توجه به ضرورت همگرایی رسانه های در تراز انقلاب اسلامی استان گیلان، اظهار داشت: برای تقویت حضور رسانه ها در عرصه جنگ نرم نیازمند ایجاد ساختاری منسجم بودیم.

هوشنگ متقیان با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی و نظر شهدا دور هم جمع شدیم، افزود: رسانه های گیلان با حفظ استقلال ساختاری در این شورا آخرین راهبردها و تاکتیکهای مقابله با جنگ نرم را بررسی و اجرایی می کنند.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

انتهای پیام/

منبع : ۸ دی نیوز 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir