امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۵/ ۱۰/ ۱۳۹۴
خطیب جمعه پره‌سر:

امام جمعه پره سر : از تلاش سپاه پاسداران برای امنیت و حراست قدردانی می‌کنیم و خدا قوت می‌گوییم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت‌الاسلام محمد مهدی‌نژاد امروز در نماز جمعه این شهر ، اظهار کرد: مجلسی که در رأس امور و خانه ملت است از حقوق ملت دفاع می‌کند.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در مقابل اجانب سکوت نمی‌کند، افزود: هر مصوبه‌ای که غربی‌ها علیه ملت ایران دارند مجلس شورای اسلامی مقابل به‌مثل می‌کند.

امام جمعه پره‌سر رضوانشهر با بیان اینکه مردم کاندیدهای مجلس شورای اسلامی که در لیست‌های انقلابی هستند را ملاک انتخاب خود قرار دهند، افزود: با یک نگاه به این لیست‌ها می‌توان فهمید که چه تعداد از کاندیداها دلشان با آمریکاست و چه تعداد از کاندیداها در مسیر انقلاب و دفاع از ارزش‌های اسلامی حرکت می‌کنند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه لیست کسانی که دلشان با آمریکاست مورد اعتماد نیستند، تصریح کرد: عده‌ای از کاندیداهای مجلس در محافل خصوصی خود دم از طرفداری از آمریکا و رفع حصر برخی از فتنه‌گران می‌زنند.

مهدی‌نژاد گفت: هیئت اجرایی به وظایف خود به‌درستی عمل نکرده اما رسالت هیئت نظارت این است کسانی که نامحرم انقلاب هستند را حذف کنند و افراد محرم و در مسیر ولایت و انقلاب را مورد تأیید قرار دهند.

وی با بیان اینکه معادلات آمریکا در فتنه سال ۸۸ با حضور مردم انقلابی شکست خورد، یادآور شد: در کنار رهبری مردم انقلابی بودند که تودهنی به عوامل فتنه و آمریکا زدند.

امام جمعه پره‌سر رضوانشهر به اقتدار سپاه پاسداران در دستگیری ۱۰ نفر از تفنگداران آمریکا در آب‌های خلیج فارس اشاره کرد و یادآور شد: برخورد نیروی دریایی سپاه با تفنگداران آمریکا با اقتدار کامل و رفتار نیک اسلامی بود که دنیا را متحیر کرد.

وی با اشاره به اینکه همه باید قدردان سپاه پاسداران باشیم، خاطرنشان کرد: از تلاش سپاه پاسداران برای امنیت و حراست قدردانی می‌کنیم و خدا قوت می‌گوییم.

مهدی‌نژاد با تصریح بر اینکه آمریکایی‌ها درصدد بودند که نام سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهند، متذکر شد: امروزه هر فتنه‌ای که دنیا رخ می‌دهد در رأس آن سازمان جاسوسی سیا آمریکاست اما امروز سپاه پاسداران نشان داد که تروریست واقعی آمریکاست.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir