امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۴

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر از معرفی ١٢ هنرمند این شهرستان جهت دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، علیرضا ملکی نژاد با اعلام این خبر افزود: تخصیص وام مشاغل خانگی در قالب فعالیتهای فرهنگی و هنری به مبلغ چهل و پنج میلیون تومان به واجدین شرایط مشاغل خانگی حوزه فرهنگ و هنرشهرستان  به بانک های عامل معرفی شدند.

وی ادامه داد: مشاغل خانگی آن دسته از فعالیت‌هایی است که توسط عضو یا اعضا خانواده در فضای مسکونی در قالب یک طرح کسب و کار بدون مزاحمت و ایجاد اخلال در آرامش واحدهای مسکونی همجوار شکل می گیرد. این مشاغل منجر به تولید خدمت یا کالای قابل عرضه به بازار خارج از محیط مسکونی هم می‌شود.

این مسئول اظهار داشت: طرح مستقل نوعی خوداشتغالی است که فرد می‌تواند با اتکاء به توان شخصی، خلاقیت و ابتکار، به شکل خویش فرمایی به فعالیتهای تولیدی و خدماتی بپردازد که در نتیجه منجر به کسب در آمد و ایجاد فضای کسب و کار می‌شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر، سقف این تسهیلات برای هر نفر را از ۳ تا پنج میلیون تومان به شرط انجام فعالیتهای فرهنگی و هنری خود اشتغالی برای متقاضیان واجد شرایط عنوان کرد.

ملکی نژاد اضافه کرد: افراد متقاضی دریافت تسهیلات مشاغل خانگی در رشته های تدوینگری فیلم، طراحی و دوخت، هنرهای تجسمی و روزنامه نگاری هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir