امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۸/ ۱۱/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر : اگر این نعمت به خوبی مدیریت نشود منجر به بحران می‌گردد و تمام مسئولان این شهرستان باید در آمادگی کامل باشند تا در شرایط خاص وارد میدان شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، جلسه ستاد بحران شهرستان با حضور اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست فرماندار رضوانشهر برگزارشد.

عسگر حسنی پور در جمع اعضای ستاد بحران شهرستان بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان با توجه به استقرار سامانه پرفشار و سرد و باران در استان و آغاز بارش مخلوط برف و باران و نیز بارش برف در مناطق جلگه ای گیلان با توجه به اهمیت موضوع  افزود: ما در مقابل مردم مسئول هستیم اگر مردم نباشند جایگاه ما هیچ ارزشی نخواهد داشت لذا باید در راستای خدمت رسانی به  نیازها و خواسته های مردم  توجه ویژه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه برف و باران یک نعمت الهی است، تصریح کرد: اگر این نعمت به خوبی مدیریت نشود منجر به بحران می‌گردد و تمام مسئولان این شهرستان باید در آمادگی کامل باشند تا در شرایط خاص وارد میدان شوند.

فرماندار رضوانشهر حضور مسئولان در کنار مردم در شرایط بحرانی را اثرگذار عنوان کرد و افزود: مسئولانی که در کنار مردم حضور پیدا می‌کنند موجب دلگرمی آنان می‌شود.

حسنی‌پور از مدیران دستگاههای اجرایی و خدمات رسان شهرستان خواست تا در شرایط خاص کشیک شبانه داشته باشند و افزود: مدیران اداره‌ها باید در شرایط بحرانی پای کار باشند.

وی اضافه کرد: بخش‌های خصوصی که دارای ماشین‌آلات سنگین هستند باید شناسایی شود تا هنگام نیاز از ماشین‌آلات آنها استفاده شود و همچنین در شرایط برفی  اولویت را  راه‌های اصلی دانستند.

حسنی‌پور درباره آماده‌ باش بودن نانوایان این شهرستان خاطرنشان کرد: نانوایان در شرایط بحران باید به گونه‌ای عمل کنند که نان اضافه برای شهروندان تهیه شود و دهیاران نیز به عنوان مدیران اجرایی روستاها با هماهنگی بخشداران .

وی در ادامه  با قدردانی از خدمات مؤثر سپاه قدس گیلان در مواقع بحرانی یادآور شد: سپاه قدس گیلان توانسته است خدمات خوبی در استان توسط نیروی لجستیک و بسیجیان دوره‌دیده در شرایط بحرانی انجام دهد. بسیجیان و شوراهای اسلامی و دهیاران در سطح روستاهها آن آموزش های اولیه لازم را با هماهنگی دستگاهها ببینند.

فرماندار رضوانشهر در پایان از سایر مدیران دستگاه های خدمات رسان و غیره اعم از شهرداران، هلال احمر، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی، فرماندهی انتظامی و پلیس راه، بسیج، جهاد کشاورزی، آب شهری و روستایی، ادارات برق، گاز، صنعت، معدن و تجارت، مخابرات، نفت و غیره خواست در صورت بروز هرگونه بحران آمادگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir