امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۰۸/ ۱۱/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر : توجه دولت تدبیر و امید به موضوعات فرهنگی خصوصاً آموزش و پرورش بسیار ویژه و موجب ارتقاء این بخش شده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، مدرسه ۹ کلاسه طرح بنیاد برکت شهید نواب صفوی در روستای صیقل سرای بخش پره سر با حضور فرماندار رضوانشهر،  مقدم مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان ، مدیران و نهادهای انقلابی شهرستان و جمعی از  اولیاء و مربیان دانش آموزان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 فرماندار رضوانشهر در آئین بهره برداری از این پروژه آموزشی اظهار نمود: توجه دولت تدبیر و امید به موضوعات فرهنگی خصوصاً آموزش و پرورش بسیار ویژه و موجب ارتقاء این بخش شده است.

عسگر حسنی پور بیان داشت: آموزش و پرورش با دیگر وزارتخانه متفاوت است و این وزارتخانه برای تولید علم و تعلیم و تربیت انسانها برای اداره آینده کشور تلاش می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رضوانشهر افزود: کشور هایی که مسیر توسعه را پشت سر گذاشته اند همواره به آموزش و پرورش خودشان توجه ویژه ای داشته اند.

فرماندار رضوانشهر با اشاره به نظام رتبه بندی معلمان بیان کرد: طرح رتبه بندی سرانجام پس از مدت ها فراز و نشیب، از مهرماه امسال اجرایی شد که نشان توجه دولت یازدهم به این قشر عزیز است.

همچنین مدیرکل نوسازی مدارس گیلان نیز در این مراسم گفت: اساس پیشرفت ملت و تعالی انسان در غالب تولید علم، ثروت و ارتقاء فرهنگی شکل می گیرد.

مقدم افزود: مدارس کانون و جلوه های عشق هستند و یک دانش آموز باید با عشق وارد مدرسه شود و عاشق کتاب و درس شود و در فضای خوب و آرام می تواند آموزش و تعلیم را فرا بگیرد.

مقدم  گفت : پروژه ۹ کلاسه مدرسه روستای صیقل سرا در پره سر با عنایت رهبری و تأمین منابع از سوی معظم اله طی ۱۱ ماه به سر انجام رسید.

وی گفت: برای ساخت این مدرسه با ۶۰۰ متر مربع مساحت مبلغ ۸ میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات بنیاد برکت هزینه شده است که بصورت هم زمان با دیگر پروژه های طرح برکت در سراسر کشور به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است شهرستان رضوانشهر حدود ۱۲ هزار نفر دانش آموز در مقاطع مختلف دارد.

انتهای پیام /

خبرنگار : حسین سلیمی

03

04

05

06

07

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir