امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۰۸/ ۱۱/ ۱۳۹۴
رئیس شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر : بصیرت افزایی و ایجاد وحدت حول محور ولایت از جمله مواردی است که موجب انسداد راه نفوذ دشمن می گردد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در جلسه شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر گفت: بصیرت افزایی و ایجاد وحدت حول محور ولایت از جمله مواردی است که موجب انسداد راه نفوذ دشمن می گردد.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به موضوع انتخابات نیز متذکر گردید: تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی برای مشارکت حداکثری مردم در امر انتخابات بسیار مهم می باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر افزود: همزمانی دو انتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی موجب میگردد تا بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشیم و مردم رضوانشهر همواره در زمینه شرکت در انتخابات سابقه بسیار خوب و درخشانی داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی به برگزاری مراسم یادواره ۱۳۶ شهید رضوانشهر و پره سر هم اشاره کرد و گفت: برای برپایی این یادواره تلاشهای خوبی صورت گرفت که حضور فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء بعنوان سخنران این جلسه، قوت قلبی برای همه خانواده های شهدا و دلسوزان نظام بود.

عسگر حسنی پور فرماندار رضوانشهر با اشاره به میزان اعتبار هزینه شده برای طرح های قابل افتتاح و بهره برداری طی ایام دهه فجر در رضوانشهر افزود: مبلغ کل اعتبار هزینه شده برای پروژه های دهه فجر در این شهرستان ۱۶۰ میلیارد ریال است که علیرغم فشارهای اقتصادی و تنگناه های موجود به سر انجام رسیده و نسبت به سال قبل نیز دو نیم درصد رشد داشته است.

فرمانده سپاه رضوانشهر نیز طی سخنانی گفت: موضوع خطر نفوذ دشمن بسیار مهم است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها در این زمینه تذکر داده اند.

سرهنگ بهرام صدیقی بیان کرد: از آنجاییکه دشمن در جنگ سخت نتوانست به اهداف خود دست پیدا کند امروز از راه سیاسی و فرهنگی ما را مورد هدف قرار داده است.
فرمانده سپاه رضوانشهر بیان کرد: دشمن امروز زدن ارزشهای ناب را در دستور کار خود قرار داده است و از راه های اقتصادی سعی در شکست ما دارد که رعایت معیارهای انقلاب اسلامی ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری راه نفوذ دشمن را مسدود کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir