امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۴
خطیب جمعه رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر : در کشور ایران سالیانه ۱۸ هزار عمل قلب انجام می شود که اینها همه نشان از پیشرفت دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حجت الاسلام ولمسلمین هادی حبیبی امام جمعه رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: بعد از پیروزیی انقلاب اسلامی موفقیت های بسیاری در حوزه های مختلف بوجود آمده است که می توان به چند مورد مثال زد : ۶۵ میلیون نفر در حال حاظر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند وبالاترین رشد مقالات علمی در سطح دنیا هستیم .

وی گفت: ایران دارای بالاترین رشد مقالات علمی در سطح دنیا است و تبعیض جنسیتی در عربستان وجود دارد که بانوان حق حضور در اجتماع را ندارد ولی در ایران بالای ۸۷ درصد زنان تحصیل کرده هستند.

امام جمعه رضوانشهر بیان کرد: سالانه در کشور ایران ۱۸ هزار عمل قلب انجام می‌شود که نشان از پیشرفت دارد، کشوری که این اندازه پیشرفت دارد و وظیفه همگان است که بگویند و اطلاع‌رسانی کنند و برای کشوری همچون ایران رکود قابل قبول نیست.

حبیبی اظهار کرد: خانواده‌های ایرانی مشکل اشتغال داشته باشند در حالی که جوانان بیکار هستند بسیاری از پست‌ها از بازنشستگان که دارای حق هم هستند استفاده می‌شود و بنده از مسئولان می‌خواهم که برای این مشکل راه حلی پیدا کنند.

وی گفت: در این دوره از انتخابات دو انتخابات حساس را پیش رو داریم و چون در آستانه دهه فجر هستیم پیشنهاد می‌کنم که به مطالعه افراد و کاندیدها چه در مجلس شورای اسلامی و چه در مجلس خبرگان بپردازند.

خطیب جمعه رضوانشهر بیان کرد: حل مشکلات درون کشور از طریق جوانان انقلابی صورت می‌گیرد نه از طریق کسانی‌که چشم به دست آمریکایی‌ها دوخته‌اند و جیره‌خوار دشمنان در کشور هستند، مجلسی که حاصل الله اکبر است حاصل جوانان انقلابی که درد کشیده و آگاه هستند باید باشند نه کسانی‌که به خاطر مسائل سود شخصی خود و منافع برخی نامحرمان حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir