امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
خطیب جمعه اسالم :

امام جمعه اسالم : آمریکا هرگز از خوشحالی مردم ایران خوشحال نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر از اسالم ، جت الاسلام جدایی امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه اسالم اظهار داشت : اگر امروز آمریکا تحریم ها را برداشت خیلی زود باور نباشیم ، این شیطان بزرگ چه بسا بخواهد ما را دور بزند.

وی در ادامه افزود : من نمی دانم آیا تضمینی هست که در چند ماه آینده به بهانه موشک های بالستیک و غیره ، دوباره شکل دیگری از تحریم ها را شروع نکند ؟ چون در همین ایام که بحث برجام جدی بود دیدیم که هم دوباره بحث تحریم مطرح شد و هم تاکید بر این بود که فقط تحریم هایی که به خاطر انرژی هسته ای بود برداشته شود ،به هر حال زحمات مسئولین محفوظ است و خداوند به همه مسئولین دلسوز جزای خیر بدهد .

حجت الاسلام جدائی با اشاره به دستگیری سربازان آمریکایی نیز گفت : اقدام دلیرانه و شجاعانه دلاورمردان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستگیری سربازان و افسران آمریکایی که به حریم کشورمان گویا ناخواسته وارد شده بودند ، برگ زرینی شد بر شجاعت و دلیری مردان ایران زمین .
وی همچنین افزود : نامه تقدیر و تشکر حضرت آقا و دیدار حضرت ایشان با این عزیزان و ستایش و تمجید از عملکرد شجاعانه این دلاورمردان نیز امری بجا و مناسب بود ، گرچه انتظار می رفت مسئولین عالی رتبه امنیت ملی هم نسبت به این کار بزرگ و با عظمت اظهار امتنان و تشکر می کردند  در هر حال خدا را شاکریم که گرچه چشمان ما به خواب می رود اما چشمان تیز بینی هستند که بیدارند و از مرز ها پاسداری و پاسبانی می کنند.
وی در پایان افزود : ما هم به این دلاوران نیروی دریای که با رزمایش خودشان ، عملیاتشان را تکمیل کردند ، تبریک می گوییم و دعا گویشان هستیم.

انتهای پیام/

خبرنگار : خانم قنبری

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir