امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۱/ ۱۱/ ۱۳۹۴
بیژن نوباوه در گفتگو با «دیارباران»:

نائب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مذاکره زیر سایه «مارکوس»خباثت غرب را نشان می دهد، گفت: بعید می دانم رئیس جمهور آگاهانه در این فضا قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، بیژن نوباوه در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در واکنش به حواشی های پیرامون سفر رئیس جمهور به ایتالیا و مذاکره زیر سم اسب مارکوس آئورلیوس آنتونیوس که گفته می شود در فتح ایران در سلسله اشکانی نقش داشته است، اظهار کرد: علاوه بر این موضوع باید محور های اصلی این سفر نیز مورد بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: من عکس را دیده ام و پیرامون آن باید بگویم این رفتار در فضای دیپلماسی، جزء خباثت غرب است و از این بابت بسیار متأثر شدم.

نائب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس، بیان کرد: بعید می دانم رئیس جمهور آگاهانه در این فضا قرار گرفته است.

نوباوه با بیان اینکه پروتکل های سیاسی خوب انجام نشده است و سفارت باید در این رابطه متذکر می شد، تصریح کرد: باید این نقد را داشت ولی نباید بیش از این بزرگنمایی شود زیرا دشمن در جبهه جنگ نرم همین را می خواهد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: رئیس جمهور در طول دوران مذاکره با پنج قدرت جهان به دنبال رفع تحریم های ناجوانمردانه غرب بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بود و تحریم در جبهه سیاسی از توطئه های دشمن برای تخریب بنیان نظام جمهوری اسلامی ایران در طول حیات با برکت انقلاب اسلامی بوده است.

نائب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید براینکه در کنار حواشی های پیرامون سفر رئیس جمهور به اروپا باید ابعاد مهم این سفر نیز بازگوشود، اضافه کرد: رئیس جمهور با هدف شکستن تحریم ها و برخورد با جریان ایران هراسی که استکبار جهانی علم کرده است پا به این سفر ها گذاشته است.

وی خاطرنشان کرد: از محور های مهم سفر رئیس جمهور به چند کشور اروپایی مانند ایتالیا، افزایش فاصله بین اروپا و آمریکا است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir