امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۵/ ۱۱/ ۱۳۹۴
به مناسبت دهه مبارک فجر /

فرماندار رضوانشهر : اصحاب رسانه برای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه نقش مهمی دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، عسکر حسنی پور فرماندار رضوانشهر به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر با اصحاب رسانه و جرائد شهرستان رضوانشهر در محل فرمانداری نشست خبری برگزار نمود.

فرماندار رضوانشهر در جمع خبرنگاران این شهرستان با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار کرد: اصحاب رسانه برای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه نقش مهمی دارند.

عسکر حسنی‌پور اصحاب رسانه را رکن چهارم دموکراسی دانست و افزود: امروز نقش اصحاب رسانه تنها تهیه خبر نیست بلکه نظاره‌گر اعمال مسئولان و پرسش و پاسخ است.

وی حضور خبرنگاران در عرصه‌های مختلف را مهم دانسته و بیان داشت: اطلاع‌رسانی خوب و به‌موقع خبرنگاران از عملکرد مسئولان موجب شادی و امید در بین مردم می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه امام (ره) با رهبری عالمانه خود و پشتیبانی ملت قهرمان در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد و به پیروزی رسید، افزود: ملت نجیب ایران در تمام عرصه‌ها پیشگام بوده و از نظام و ولایت حمایت می‌کند.

حسنی‌پور با اشاره به اینکه ایران در دیپلماسی به‌خوبی عمل کرد، یادآور شد: امروز قدردان حمایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری هستیم و تیم مذاکره کننده هسته ای با تدبیر  دولت جناب آقای روحانی و  با حمایت‌های رهبری توانستند تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ملت ایران را بردارند.

فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه وظیفه اصلی مسئولان توجه به خواسته های مردم ،عمران و آبادانی و دفاع از ارزشها و دستاوردهای انقلاب است، گفت: در این راستا جهت توسعه شهرستان و ایجاد امید و نشاط در بین مردم از همه ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

وی همچنین به پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر اشاره کرد و افزود: در دهه فجر سال جاری ۴۶ طرح عام‌المنفعه با اعتباری بالغ بر ۱۶۴ میلیارد و نه صد و چهارده میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد که جا دارد از کلیه دستگاه های اجرائی و بخش خصوصی شهرستان که در این خصوص تلاش نمودند تقدیر و تشکر می کنم.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir