امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۶/ ۱۱/ ۱۳۹۴
خطیب جمعه پره سر:

امام جمعه رضوانشهر : امام انقلاب فرموده اند اگر کسی به شورای نگهبان ایراد وارد کند ، مفسد بوده و باید بعنوان مفسد فی العرض تعقیب شود .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر , حجت الاسلام محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود : شورای امنیت ملی یکی از نهادهای ایجاد شده در اصلاح قانون اساسی است و ۱۰ سال بعد از انقلاب اهمیت خود را نشان داد .

وی در ادامه افزود : اگر معیشت جامعه دچار مشکل شد بلافاصله اولین نهادی که وارد موضوع می شود ، شورای عالی امنیت ملی است .

مهدی نژاد در ادامه افزود : اگر بخواهیم در حوزه امنیتی و دیگر حوزه ها تصمیم بگیریم باید تمام نیروهای وارده مومن و متعهد باشند .

وی شاخصه های مدنظر حضرت امام (ره) را در انقلاب ، مردم ، استقلال کشور ، تدین و پایبندی به نظام اسلامی ، مبارزه با استکبار ، توجه به مسئله فلسطین ، موضوع معیشت و سرو سامان دهی این موضوع و توجه به مستضعفین و از بین بردن فقر دانست .

وی در ادامه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره داشته و گفت : بیانات امام ما برای ما حجت است و رهبر انقلاب می فرمایند که آمریکا مورد اعتماد نیست .

وی انتخابات  و راهپیمایی ۲۲ بهمن را موضوع دوم مورد اشاره خود دانست و گفت : اولین کار بسیار مهم ,  راهپیمایی ۲۲ بهمن است و مسلماً امسال حضور مردم یک مشتی  بر صورت دشمنان اسلام وآمریکا خواهد بود .

وی همچنین افزود : دومین کار انتخابات است که دشمنان فتنه انگیزی را شروع کرده و القاع عدم صلاحیت اجرای انتخابات را پیش رو دارند و انتظار دارند که کاندیداهایی رای بیاورند که در مقابله با غرب نرمش بیشتری داشته باشند .

وی به سخنان ۱۲بهمن هاشمی رفسنجانی اشاره داشت و گفت : اینگونه سخنان بیشتر دشمنان را خوشحال می کنند .

امام جمعه پره سر ادامه داد : امام انقلاب فرموده اند اگر کسی به شورای نگهبان ایراد وارد کند ، مفسد بوده و باید بعنوان مفسد فی العرض  تعقیب شود .

وی خطاب به اینکه سید حسن خمینی یک رجال سیاسی نبوده و در انقلاب ، شش سال بیشتر نداشته اظهار داشت : ایشان چه خدمتی داشته اند که باید ما بدهکار ایشان باشیم .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir