امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۱۶/ ۱۱/ ۱۳۹۴
خطیب جمعه رضوانشهر /

امام جمعه رضوانشهر : آقایانی که زمانی به دیگران می گفتند از ولایت فقیه استفاده ابزاری نکنید باید مراقب باشند که خودشان به استفاده ابزاری از مقدسات انقلاب و بیت امام(ره) متهم نشوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی امام جمعه رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهارنمود : راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث می شود کفار و منافقین و دشمنان عصبانی شوند و برای ما عمل صالح بنویسند.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه افزود : نهضت و انقلاب مامقدمه ای براى پیاده شدن اسلام است و هدف قدرت طلبی نبود بلکه احیاءاسلام بود.

حبیبی در ادامه افزود : انقلاب عظیم ما از ارزشهاى بزرگى برخوردار است که بزرگترین آن، مکتبى ‏بودن و اسلامى ‏بودن آن است ، همان ارزشى که پیامبران عالی مقام در پى آن قیام نمودند.

امام جمعه رضوانشهر گفت : انقلابِ تنها ما را به مقصد نرساند ، ایمان ما را به مقصد رساند ، خدا ما را به مقصد رساند.

وی در ادامه افزود : آن کسی که روحیه انقلابی دارند هیچوقت آنتن او به سمت آمریکا و کشورهای غربی نیست، تعامل و مذاکره با کشورها اشکال ندارد اما باید مواظب باشیم که خدای نکرده این گونه در ذهن ما جا نیفتدکه آنها می خواهند.

حبیبی در ادامه افزود: بهترین ظرفیت ها در داخل کشور ما است همین جوانهای ما می توانند مشکلات کشور را حل بکنند.

امام جمعه رضوانشهر گفت : حضرت امام (ره) همیشه از شوراى نگهبان حمایت می کردند و می فرمودند: تضعیف این شورا را برخلاف مصالح کشوراست و پیوسته به اعضاى این شورا توصیه مى‏کردند که تحت تأثیر هیچ قدرتى قرار نگیرند و از قوانین مخالف باشرع مطهر و قانون اساسى بدون هیچ ملاحظه‏اى‏ جلوگیرى کنند.

خطیب جمعه رضوانشهر گفت : با تضعیف شورای نگهبان و استفاده ابزاری از مقدسات انقلاب برای رسیدن به اهداف جناحی پذیرفته نیست.

آقایانی که زمانی به دیگران می گفتند از ولایت فقیه استفاده ابزاری نکنید باید مراقب باشند که خودشان متهم نشوند به استفاده ابزاری از مقدسات انقلاب و بیت امام(ره) .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir