امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۶/ ۱۱/ ۱۳۹۴
همزمان با دهه مبارک فجر/

شهردار رضوانشهر گفت : برای اجرای این پروژه های خدماتی و عمرانی مبلغ ۱۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و منابع داخلی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رضوانشهرهزینه شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، در دهه مبارک  فجر ۲۲ پروژه خدماتی و عمرانی شهری با حضور  فرماندار رضوانشهر,  امام جمعه  و سایر مدیران دستگاههای اجرای و نهادهای انقلابی شهرستان ، شهردار و شورای اسلامی شهر رضوانشهر به صورت نمادین در میدان شهداء مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آئین بهره برداری از تندیس میدان شهداء ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: این پروژه یک اِلمان شهری از شهدای انقلاب اسلامی هشت سال دفاع مقدس است.

فرماندار رضوانشهر خواستار پیگیری و تلاش بیشتر شهرداری و شورای اسلامی شهر رضوانشهر  در عمران و آبادانی شهری و خدمات رسانی به مردم فهیم رضوانشهر شدند و افزودند: در راستای ایجاد فضایی مناسب و با شور و نشاط  برای شهروندان نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

همچنین در ادامه علی عسکر اسدی شهردار رضوانشهر گفت: برای اجرای این پروژه های خدماتی و عمرانی که شامل تندیس میدان شهداء ، آسفالت معابر شهری ، پیاده روسازی و فرش موزائیک بوده است مبلغ ۱۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و منابع داخلی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رضوانشهرهزینه شده است.

انتهای پیام/

DSC08670

IMG_0704

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir