امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۷/ ۱۱/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

برای رفع مشکل اشتغال باید حوزه هایی که ظرفیت های مناسب و بیشتری برای ایجاد اشتغال دارند مورد توجه جدی قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، با حضور مسئولین و مدیران نهادهای انقلابی شهرستان چندین طرح تولیدی ،خدماتی، صنعتی و کشاورزی به صورت همزمان در ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آئین بهره برداری از این طرح تولیدی ضمن تبریک دهه مبارک فجر با توجه به اهمیت موضوع اشتغال گفت: رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید ایجاد و حفظ اشتغال است.

عسکر حسنی پور گفت: برای رفع مشکل اشتغال باید حوزه هایی که ظرفیت های مناسب و بیشتری برای ایجاد اشتغال دارند مورد توجه جدی قرار گیرند.

وی در ادامه افزود: اشتغال نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف و سیاستهای دولت در روان سازی و تسهیل فضای کسب و کار دارد لذا همه  مسئولین شهرستان باید در این راستا تلاش مضاعف داشته باشند.

حسنی پور با بیان اینکه شهرستان رضوانشهر ظرفیت های خوبی در بحث اشتغال دارد خواستار پیگری و فعال نمودن واحد های تولیدی، صنعتی و … توسط دستگاه های اجرایی شهرستان شده و حمایت خود را از تولید کنندگان و عرضه کنندگان در جهت بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی منطقه اعلام نمودند.

فرماندار رضوانشهر ضمن تقدیر از عملکرد مثبت صندوق کارآفرینی امید در اعطای تسهیلات به افراد جویای کار افزود: همه دستگاهها باید در جهت پویایی اقتصاد شهرستان حرکت کرده و از تمام منابع خود برای بهبود وضعیت اشتغال گام بردارند.

به گفته عزیز اوقلی رئیس صندوق کارآفرینی امید رضوانشهر از فروردین ماه سال ۱۳۹۴ تا  دهه فجر حدود ۷۰ طرح تولیدی،خدماتی، صنعتی و کشاورزی در شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال برای ۹۶ نفر اشتغال دائم و پایدار ایجاد و همچنین در زمینه ازدواج به ۸۰ زوج جوان مبلغ ۴ میلیاردو هشتصد میلیون ریال تسهیلات اعطاء شده است.

انتهای پیام/

IMG_0806

IMG_0824

IMG_0839_0

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir