امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۷/ ۱۱/ ۱۳۹۴

رئیس آب و فاضلاب روستایی: برای تأمین آب شرب روستای چاخ مبلغ ۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، همزمان با دهه مبارک فجر تأمین آب شرب روستای چاخ بخش مرکزی مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آئین بهره برداری از این پروژه آب رسانی در جمع مدیران و روستائیان عزیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر  و تقدیر از بخشدار مرکزی و رئیس آب و فاضلاب روستایی رضوانشهر ، شورای اسلامی و دهیاری گفت: آب یکی از نیازهای ضروری هر جامعه است و موضوعی بسیار مهم در بهداشت عمومی و مدیریت سلامت می باشد.

عسکر حسنی پور ضمن بیان توجه دولت تدبیر و امید به حوزه روستاها اظهار داشت: خوشبختانه دولت با نگاهی ویژه به روستاها بیشتر از سابق شکوفایی و توسعه ای دو چندان را در برنامه های عمرانی روستاها رقم می زند.

وی  با اشاره به موضوع اشتغال گفت : سرمایه گذاری در روستاها برای توسعه و اشتغالزایی می تواند علاوه بر عمران و آبادانی روستاها، از میزان مهاجرت روستاییان به شهرها بکاهد.

حسنی پور از شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها خواست با توجه به فرصت ها و پتانسیل های بالقوه و بالفعل فراوان  در روستاها مردم را برای مشارکت در اشتغالزایی ترغیب کنند و از مزایای آن  برای توسعه روستاهای خود بهره مند شوند.

فرماندار رضوانشهر در ادامه با بیان  اینکه دولت تدبیر و امید در توسعه و عمران آبادانی روستا لحظه درنگ نداشته گفت : بحث آسفالت راه روستای چاخ تأمین اعتبار شده که به زودی انجام خواهد شد و در خصوص گاز رسانی به اهالی روستا و  همچنین زمین ورزشی برای جوانان ،خواستار پیگری توسط بخشدار مرکزی شدند.

به گفته نظیری رئیس آب و فاضلاب روستایی برای تأمین آب شرب روستای چاخ مبلغ ۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

لازم به ذکر است روستای چاخ دارای ۸۰ خانوار و ۲۵۲ نفر جمعیت می باشد.

انتهای پیام/

IMG_0907_0

IMG_0909

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir