امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۲۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر گفت: این نمایشگاه به منظور معرفی شیوه ی خلق آثار هنری روی ظروف و شیشه به هنردوستان عزیز شهرستان تدارک دیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، نمایشگاه  ویترای  رومینا سلیمانی  با عنوان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح روز یکشنبه ١٨ بهمن با حضور مسئولین و هنرمندان شهرستان در کارگاه هنر این اداره گشایش یافت .

 علیرضا ملکی نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت در این نمایشگاه به شیوه هایی از نقاشی روی ظروف، شیشه و آیینه پرداخته شده است.

این مسئول در ادامه گفت: تاریخ دقیق ورود این نوع نقاشی به ایران هنوز مشخص نیست، به احتمال زیاد ویترای از کشور آلمان وارد ایران شده است.

ملکی نژاد افزود :به طور کلی ویترای ایرانی به دو دسته نقاشی های مذهبی و تزئینی تقسیم میشود که نقاشی های مذهبی شامل نقاشی خط و شمایل ها ست که توانست عامل مهمی درشکل گیری نقاشی خط باشد.

این مسئول فرهنگی خاطر نشان کرد : سلیمانی از هنرمندان با ذوق و استعداد شهرستان رضوانشهر می باشد و در این نمایشگاه ۶٠ اثر از آثار خود را به نمایش گذاشته است .

وی در ادامه گفت :این نمایشگاه که به منظور معرفی شیوه ی خلق آثار به هنردوستان عزیز تدارک گردیده، تا تاریخ ٢٢ بهمن ماه دایر بوده و ساعات بازدید نیز ٩ تا ١٢ و ١۵ تا ١٨ می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir