امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۲۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴

امام جمعه رضوانشهر شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بسیار مهم دانست و گفت: انشاالله مردم غیور ایران باز هم با حضور پرشور و بی سابقه خود تمام برنامه های دشمنان را شکست خواهند داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حبیبی امام جمعه شهرستان رضوانشهر در این یادواره با تکرار تعدادی از شعارهای انقلابی به فرمایش امام خمینی (ره) در بهشت زهرا اشاره کرد که: شهدا شرمنده ایم .

سپس وی ادامه داد : هیچ کدام از ما با قلم و زبان و غیره  هیچ زمان نمی توانیم کار شهدا و ارمغان پیروزی شهدا را جبران کنیم .

حبیبی به مدافعان حرم اشاره کرد و گفت: امروز هرکس از فضا و پستی در حال استفاده است مدیون شهدا است ، زیرا این شهدا هستند که با دادن خون خود در راه اسلام و این انقلاب برندگان واقعی نزد خداوند و ملت هستند.

حبیبی افزود : در این دنیا ما با دیدن هر چیزی حسرت می خوریم اما شهدا حسرت خوردن ها را به عمل تبدیل کردند. شهدا شبیه ترین افراد به حضرت امام خمینی بودند . در حالی که امام فرمودند رهبر ما آن نوجوان ۱۳ ساله ای بود که زیر تانک رفت.

امام جمعه رضوانشهر در پایان شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بسیار مهم دانست و گفت: انشاالله با حضور پرشور و بی سابقه خود تمام برنامه های دشمنان را شکست خواهند داد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir