امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان رضوانشهر در آئین گشایش نمایشگاه نقاشی به‌مناسبت دهه فجر گفت: برگزاری این چنین برنامه‌هایی حقیقتاً باعث تشویق و ترغیب هنرمندان به تولیدات ارزشی و با محتواست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، نمایشگاه گروهی نقاشی هنر آموزان آموزشگاه دنیای هنر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی   به مناسبت دهه فجر صبح روز شنبه هفدهم بهمن ماه با حضور مسئولین و هنرمندان در سالن کتابخانه عمومی پره سر افتتاح شد .

ملکی نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر در حاشیه برگزاری این نمایشگاه : آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه را بسیار عالی ارزیابی کرد و یکی از راه‌های حمایت از این بخش را خرید این آثار توسط دستگاه‌های اجرایی و عموم مردم دانست و اضافه کرد: وقتی آثاری با این وسعت و زیبایی را شاهدیم به خود می‌بالیم که هنرمندانی این چنین در شهر ما هستند که گاهی تمام وقت و انرژی خود را به کار می‌گیرند تا اینگونه به خلق زیبایی بپردازند.

ملکی نژاد اظهار کرد: تابلوهای نمایش گذاشته شده از این هنرمندان به سبک‌های مختلف بوده که بیننده از دیدگاه و تفکر خود تابلو را می‌‌بیند و با نقش ارتباط ایجاد می‌‌کند.       
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر با بیان اینکه در این تابلوها از تکنیک‌‌های گوناگون رنگ روغن، اکرلیک، مداد رنگی، مرکب، قیر، کولاژ، اسکراچ برد، دوخت و غیره استفاده شده است، بیان کرد: خانم حیدری از اساتید برجسته هنرهای تجسمی شهرستان بوده که در فعالیت هنری خود توانسته افتخارات بسیاری را برای شهرستان به ارمغان آورد .
همچنین، این نمایشگاه در ایام دهه فجر از ساعت٩ تا ١٢ و بعد از ظهر‌ها از ساعت ٣ تا ۶ در محل کتابخانه عمومی شهر پره سر آماده پذیرش علاقمندان است. 
یادآور می‌شود، «سمیرا حیدری» از اساتید برجسته هنرهای تجسمی بوده توانسته وی در حال حاضر مسئول آموزشگاه نقاشی دنیای هنر شهر پره سر می باشد و توانسته هنرجویان زیادی  را در رشته‌های مختلف طراحی و نقاشی  به حوزه فرهنگ و هنر شهرستان تحویل دهد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir