امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۱۹/ ۱۱/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
سردار نقدی/

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اظهارات هاشمی در شأن و جایگاه این روحانی نبود، گفت: این اظهارات حرف درستی برای یک روحانی که خودش بار ها و بارها توسط شورای نگهبان تایید شده است، نیست.

به گزارش رضوان خبر ، سردار محمدرضا نقدی در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در واکنش به اظهارات تند رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به رأی شورای نگهبان در رد صلاحیت برخی از کاندیداهای انتخابات مجلس و خبرگان، اظهار کرد: این اظهارات حرف درستی برای یک روحانی که خودش بار ها و بارها توسط شورای نگهبان تایید شده است، نبود.

وی در ادامه این مطلب افزود: خود این آقا مشروعیت و مسئولیت خودش را از شورای نگهبان گرفته است اما حرف هایی گفته است که در شأن و جایگاه این روحانی نبود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید براینکه شورای نگهبان جایگاه خاصی در قانون اساسی دارد، تصریح کرد: شورای نگهبان از فقها تشکیل شده است و باید به رأی صادر شده احترام گذاشت و تمکین کرد.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از جایگاه بسبار مهم و حساسی برخوردار است، اضافه کرد: باید مراقب باشیم زیرا دشمن چشم به این رویداد مهم بسته است.

نقدی در پایان خاطرنشان کرد: باید به رهنمودها و تذکرات امام خامنه ای عزیز که بارها بر واژه نفوذ تاکید داشتند توجه کنیم.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir