امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۲۱/ ۱۱/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

ساختمان دهیاری روستای گالشخیل با ۶۴ متر مربع و در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع احداث گردیده که برای اجرا و تکمیل آن مبلغ ۴۸۰ میلیون ریال هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، همزمان با دهه فجر و با حضور عسکر حسنی پور فرماندار رضوانشهر، نماینده شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و نهادهای انقلابی شهرستان ساختمان تازه تأسیس دهیاری روستای گالشخیل مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آئیین بهره برداری از این پروژه عمرانی ضمن تبریک دهه فجر و تقدیر از بخشدار و شوارای اسلامی و دهیاران بخش در خدمات رسانی به روستائیان عزیز گفت: توسعه و عمران و آبادانی همه جانبه مهمترین اولویت دولت تدبیر و امید در شهرستان است.

عسکر حسنی پور بیان داشت: مهمترین موفقیت دولت طی دو سال گذشته انضباط مالی و برنامه محوری بوده است که از مسائل اصلی مورد توجه دولت یازدهم محسوب میگردد.

وی افزود: علیرغم مشکلات و مسایل اقتصادی انضباط مالی در دولت مشهود بود و دولت تدبیر و امید از قوانین و مقررات بالادستی بودجه و برداشت از حساب ذخیره ارزی تخطی نکرد.

وی تاکید کرد: در مسائل خارجی نیز جمع بندی مذاکرات بزرگترین توفیق دولت یازدهم بود که گام های خوبی برداشته شد و منجربه شکستن تحریم ها گردید.

حسنی پور در ادامه گفت: در کنترل نقدینگی و تورم دولت به خوبی عمل کرده است و در حالی که در شرایط رکود هستیم کنترل تورم یکی از موفقیت های دولت است که در بخش اقتصادی اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: در پروژه های عمرانی علیرغم کمبود منابع اعتباری، سیاست گذاری خوبی رخ داد و نتایج خوبی را شاهد بودیم و پروژه ها علیرغم کمبود منابع با توجه به رویکرد اولویت بندی به ثمر رسیدند.

بخشدار مرکزی رضوانشهر در این آیین ضمن تشکر از مردم خوب این روستا، دهیار و اعضای شورای اسلامی گفت: طی یک سال گذشته شاهد اقدامات بسیار خوبی از ناحیه دولت در سطح این روستا بوده ایم.

هادی صیادی افزود: در سالجاری به میزان یک و نیم کیلومتر آسفالت راه در این روستا انجام شده است که مبلغ دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه در بر داشته است.

بخشدار مرکزی رضوانشهر همچنین گفت: برای طرح تجهیز و یکپارچه سازی اراضی کشاورزی این منطقه نیز بیش از ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده و همچنین مبلغ ۱۰ میلیارد ریال نیز جهت اجرای کانالهای آبی کشاورزی روستا هزینه گردیده است.

ساختمان دهیاری روستای گالشخیل با ۶۴ متر مربع و در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع احداث گردیده که برای اجرا و تکمیل آن مبلغ ۴۸۰ میلیون ریال هزینه شده است.

لازم به ذکر است زمین مربوطه توسط برادران ایرج و ناصر رحیمی از اهالی روستای فوق اهداء شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir