امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۲/ ۱۱/ ۱۳۹۴
تجلی حضور مردم /

حسنی پور فرماندار رضوانشهر : راهپیمایی هر سال باشکوه تر از سال ۵۷ است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر  ، عسکر حسنی پور فرماندار رضوانشهر در جمع مردم رضوانشهر اظهار نمود : راهپیمایی هر سال باشکوه تر از سال ۵۷ است.

فرماندار رضوانشهر گفت : درود بر شما که در هر مناسبت و صحنه هایی که رهبر معظم انقلاب میفرماید پرشور به صحنه می آیید.
وی در ادامه افزود : حضرت امام (ره) فقط مرجع تقلید نبود رهبری کاریزماتیک و فیلسوف و دانشمند بود و انقلاب ایران معطوف به ایران نبود بلکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به تمام دنیا بود و دشمنان ایران این قضیه را می دانند و به همین خاطر است که وحشت دارند.
حسنی پور اذعان داشت :حضرت امام با وحدتی که بین قشر های مختلف جامعه بر قرار نمود اتحاد وصف نا پذیری بوجود آورد.
فرماندار رضوانشهر گفت : ملت ایران در مقابل تمام قدرت های بزرگ جهان ایستادند و ابهت و شاخ استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار را شکستند.
وی در ادامه افزود : اگر تفاهم و همدلی در بین ملت اسلامی نباشد دشمن نفوذ میکند و با درایت و روشن فکری مقام معظم رهبری است از آحاد ملت ایران بویژه جوانان مطالبه نموده است.
وی همچنین افزود : بیش از ۳۳ میلیارد تومان در سال ۹۴ دولت در شهرستان رضوانشهر هزینه نموده است .
عسکر حسنی پور گفت : دولت توانست به پشتوانه خون شهدا و مقام معظم رهبری و ملت ایران استکبار جهانی و کشور های زورگو را پای میز مذاکره بکشاند .
وی در مورد انتخابات گفت : در رضوانشهر نخواهیم گذاشت که حتی یک رای شما مردم عزیز باطل شود و از تک تک آراء صیانت می نماییم و برای هر چه سالم تر برگزار شدن انتخابات ۱۳۰۰ نفر به کارگیری شده اند ولی شما مردم هم مسئولیت دارید که روشن فکرانه و از روی آگاهی تصمیم گیری کنید.
فرماندار رضوانشهر همچنین افزود : آنچه که مقام معظم رهبری از ملت ایران انتظار دارد حضور حداکثری در انتخابات است و با حضور شما مردم ایران در پای صندوق های رای مایوس می شوند و مشت محکمی بر شینه دشمنان است .
انتهای پیام /

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir