امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۲/ ۱۱/ ۱۳۹۴
همزمان با دهه مبارک فجر/

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر گفت: آرزوی دیرینه دشمنان شکست انقلاب اسلامی است واز هر راهی برای رسیدن به این هدف استفاده می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین بخشش در یادواره ۵ شهید والامقام روستاهای رودسر و تازه آباد که در مسجد روستای تازه آباد برگزار شد؛ ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر با اشاره به سخنان تحلیل گران خارجی پیرامون انقلاب اسلامی اظهار کرد: اکثریت تحلیل گران خارجی اذعان دارند به اینکه انقلاب اسلامی زلزله ای بزرگ در جهان بشریت بوده است.

وی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم در مورد شهدا تصریح کرد: کسانی که در راه خدا جهاد می کنند یک ویژگی دارند و آن اینکه به دنیا پشت پا زدند و وابسته زرق و برق دنیا نگشته اند.

حجت الاسلام بخشش ادامه داد: شهدا دو توصیه مهم به ما نمودند یکی اینکه ما مراقب انقلاب اسلامی باشیم و دومین توصیه شهدا این است که ما گوش بفرمان نائب امام زمان باشیم.

وی توافق هسته ای را ثمره پایداری و مقاومت ملت ایران دانست و گفت: این توافق حاصل مقاومت ملت ایران بر حق مسلم هسته ای بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر به کینه توزی های دشمنان در طول تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمنان تمام تلاش خود را برای شکست انقلاب اسلامی بکار می برند و آرزوی دیرینه دشمنان شکست انقلاب اسلامی است و از هر راهی برای رسیدن به این هدف استفاده می کنند.

حجت الاسلام بخشش با اشاره به انتخابات پیش روی خبرگان رهبری یادآور شد: هدف اصلی دشمن با نفوذ در خبرگان رهبری؛ تضعیف رهبری است، چراکه یکی از موانع مهم دشمنان، ولایت فقیه و رهبری در ایران است.

وی با بیان اینکه دشمنان کسانی را که مخالف آنها باشند تندرو می نامند اضافه کرد: دشمنان افرادی که در خط امام و رهبری باشد و با استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی سازش ناپذیر باشد تندرو می نامند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر به راهبرد دشمن در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در گذشته دشمنان تاکید داشتند که مردم حضور کم رنگی در پای صندوق های رای داشته باشند ولی امروز می گویند مردم مشارکت حداکثری در انتخابات داشته تا افرادی را که دلشان با آنها و غرب می باشد رای بیاورند!

وی با اشاره به برخی از شاخصه  های انتخاب فرد اصلح در انتخابات خاطرنشان کرد: نگاه به سوابق و عقبه افراد، مانند رهبری انزجار و تبری جستن از دشمنان و خادم بودن از جمله شاخصه های مهمی است که مردم باید آنها را در انتخاب فرد اصلح در انتخابات پیش رو مدنظر داشته باشد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir