امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

فرماندار رضوانشهر: دانشگاه کانون انسان سازی است و امروزه هم مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید دارند و مجرییان واحد های دانشگاهی و دانشجویان نیز باید توجه ویژه ای نسبت به این امر داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، دانشگاه پیام نور واحد رضوانشهر با  فرماندار رضوانشهر,چراغی معاون فرماندار، امام جمعه  شهرستان، نماینده شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاههای اجرایی و نهادهای انقلابی و جمعی از اساتید و دانشجویان شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آئیین بهره برداری از این پروژه عمرانی ضمن تبریک دهه فجر اظهار کرد: انقلاب ما برگرفته از فرهنگ اسلامی است و آحاد مردم این کشور با جان و دل پای اعتقادات و ارزش های ایرانی و اسلامی ایستاده اند.

عسکر حسنی پور با اشاره به اینکه این پروژه فضای علمی مطلوبی را برای دانشجویان فراهم می کند از استاندار گیلان جناب آقای دکتر نجفی به منظور حمایت و پیگیری های ایشان و سایر مسئولین و مردم فرهنگ دوست شهرستان که هم حمایت مادی و معنوی در به  ثمر رسیدن این پروژه  داشتند تشکر میکنم.

وی به یکی از بیانات حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت : دانشگاه کانون انسان سازی است و امروزه هم مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید دارند و مجرییان واحد های دانشگاهی و دانشجویان نیز باید توجه ویژه ای نسبت به این امر داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رضوانشهر عنوان کرد : امروز حرف اول را در توسعه منابع انسانی می زند و مراکز دانشگاهی و علمی تلاش می کنند تا نیروی انسانی کارآمد و فرهیخته را تحویل جامعه دهند.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی با رویکرد عدالت بنیانی، مردمی بودن، دانش بنیانی بر فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و علمی تأکید کرد و بیان داشت: لازم است با توجه به ظرفیت ها، تدابیر موثری برای مشارکت دادن مردم و جوانان در پیشبرد اهداف اقتصادی شهرستان اندیشیده شود.

حسنی پور در ادامه گفت: جا دارد از تیم دیپلماسی دولت جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کنیم چون با زحمات شبانه روزی خود و حمایت مقام معظم رهبری تلاش کردند تا تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران برداشته شود تا به امید حق و تدبیر دولت جناب آقای روحانی چرخه اقتصادی ، علمی و پژوهشی کشور بیش از سال های گذشته و با شتاب بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد.

فرماندار ر                ضوانشهر گفت: در دهه هفتاد زمین دانشگاه توسط خیر محترم جناب آقای امیر ارسلان رحیمی اهداء شده که بحث اسکلت فلزی آن با مشارکت مردم فهیم شهرستان انجام شده بود و چند سالی  بلاء تکلیف بود که در سال ۱۳۹۰توسط هیئت مؤسس دانشگاه جهت اجراء و تکمیل ساختمان دانشگاه  تحویل دانشگاه پیام نور استان گردید.

وی افزود: ساختمان دانشگاه پیام نور رضوانشهر با ۲۶۵۰ متر مربع  در سه طبقه و در زمینی به مساحت حدود ۲ هزار متر مربع احداث شده است که کل اعتبار هزینه شده با عرصه و اعیان برای این مرکز آموزشی ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی می باشد.

همچنین امام جمعه رضوانشهر نیز ضمن تبریک ایام گفت:  از زحمات مسئولین مربوطه و فرماندار شهرستان به منظور پیگیری های فراوان جهت تکمیل این پروژه تشکر میکنم.

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی افزود: علم و مسائل علمی است که باعث برتری افراد در هر زمینه ای می شود اگر علم و دین در کنار هم قرار بگیرد کشور ما به جایگاه اصلی خود دست پیدا می کند.

لازم به توزیع است که به جز دانشکده فنی کاسپین چوکا که متعلق به دانشگاه تهران می باشد ، دانشگاه پیام نور بعنوان یکی از مراکز آموزش عالی در رضوانشهر محسوب میگردد که در حال حاضرحدود ۷۰۰ نفر دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته های تاریخ، علوم اجتماعی، روان شناسی، حسابداری، الهیات(گرایش علوم قرآنی و حدیث) ومدیریت جهانگردی در حال تحصیل می باشد.

انتهای پیام/

05

06

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir