امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۴

امام جمعه رضوانشهر : اگر بخواهیم این انقلاب و ارزش‌ها پایدار بماند و حفظ شود باید به نقش شهدا و جانبازان توجه ویژه ای داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، مسئولین اجرایی شهرستان رضوانشهر با حضور در منزل خانواده های معظم شهداء و جانبازان دوران دفاع مقدس شهرستان نسبت به مقام شامخ شهداء ادای احترام کردند.

در این دیدار که با هدف تجدید میثاق با شهداء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد عسکر حسنی پور فرماندار رضوانشهربه اتفاق امام جمعه محترم ،چراغی معاون فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی،شهردار رضوانشهر و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در منزل شهیدان و جانبازان دوران دفاع مقدس شهرستان با خانواده شهداء دیدار و با آرمانهای شهداء تجدید میثاق نمودند.

عسکر حسنی پور خدمت به خانواده‌های معظم شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند دانستند و افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

همچنین امام جمعه شهرستان رضوانشهر در این دیدار با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی  بر دوش جانبازان ما است گفت: اگر بخواهیم این انقلاب و ارزش‌ها پایدار بماند و حفظ شود باید به نقش شهدا و جانبازان توجه ویژه ای داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین حبیبی افزود: خانواده شهدا و جانبازان هستند که پشتیبان این انقلاب هستند و فداکارانه از دستاوردهای آن دفاع می‌کنند نیز بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت‌رسانی ، دلجویی به خانواده‌های شهدا و جانبازان تأکید نمودند.

همچنین فرماندار رضوانشهر و امام جمعه محترم شهرستان با اهداء هدایائی به رسم یاد بود از خانواده های معظم شهداء تجلیل بعمل آوردند.

لازم به ذکر است شهرستان رضوانشهر ۱۳۶ شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده و دارای ۳۵۰ جانباز و ۳۲ آزاده سرافراز است.

انتهای پیام/

11

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir