امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۷/ ۱۱/ ۱۳۹۴
توسط مرکز نیکوکاری رضوان صورت گرفت/

تا هم اکنون ۲۵۰ نفر از خانواده های نیازمند تحت پوشش این مرکز نیکو کاری رضوان می باشند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، صبح امروز با جمعی از خیرین و مسئولان رضوانشهر کمک جهیزیه ۵ نو عروس رضوانشهری که تحت پوشش این مرکز بود اهدا گردید .

سید کمال الدین احمدی یکی از خیرین و مسئول جمع آوری ضمن تاکید بر اهمیت امر ازدواج در جامعه و اثرات اجتماعی آن اظهار داشت: برای ساماندهی کمک به امر تهیه جهیزیه در شهرستان رضوانشهر و شفاف سازی امور و تاکیدی که در اسلام به این سنت حسنه شده است مرکز نیکوکاری رضوانشهر از چند سال پیش تشکیل گردید تشکیل گردد و تهیه کمک جهیزیه یکی از برنامه های این مرکز می باشد.

 احمدی گفت :برای هر نو عروس که تحت پوشش این مرکز بوده است سه قلم جنس  یخچال ، فرش و اجاق گاز که از لوازم اولیه برای تشکیل زندگی بوده است آماده گردید و مبلغ ۱۰ میلیون تومان نیز هزینه شده است و این اقلام بدست افرادی خواهد رسید که واقعا نیازمند می باشند.

وی در ادامه افزود : تا هم اکنون ۲۵۰ نفر از خانواده های نیازمند تحت پوشش این مرکز نیکو کاری می باشند .

احمدی در مورد هدف از تشکیل این مرکز افزود : تقویت فرایند شناسایی ارتباط وتعامل موثر بااشخاص حقیقی  وحقوقی تاثیرگزار (ازجمله  نیکوکاران وموسسات خیریه)به منظور استفاده بهینه ازظرفیت  انان در راستای رفع مشکلات محرومین و همچنین تمرکز برمحله  و محله گرایی درامور  خیریه  بامحوریت مسجد بوده است.

وی در پایان گفت :  امیدواریم  هر روزه شاهد کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین و مسئولان در این امر خداپسندانه باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir