امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۹/ ۱۱/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان
سروری در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان ویترین خوبی برای خود انتخاب نکرده‌اند، گفت: اصلاح‌طلبان با دادن نقش هماهنگ‌کنندگی به کرباسچی قانون‌‌شکنی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ،پرویز سروری عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس، با تأکید براینکه کرباسچی در تمام دوره‌های انتخابات مجلس نقش مهمی را در تعیین لیست اصلاح‌طلبان ایفا کرده است، اظهار داشت: هرگز یادمان نمی‌رود که وقتی کارگزاران سازندگی تشکیل شد محوریت این جریان را شهردار وقت تهران برعهده داشت.

وی افزود: در دوره‌های بعد نیز شاهد آن بودیم که کرباسچی نقش تعیین‌کننده‌ای را در جریان اصلاحات ایفا کرده است.

سروری با تأکید براینکه دلیل این نقش‌آفرینی این است که یکی از عوامل پشتیبانی اصلاح‌طلبان کارگزاران هستند، خاطرنشان کرد: کرباسچی نیز نقش مهم و محوری در جریان اصلاحات دارد و همچنین طبیعی است که نقشش پررنگ باشد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان بدانند مردم نسبت به کسی که در دادگاه صالحه جمهوری اسلامی محاکمه شده حساسیت دارند، گفت: اگر همان فرد هماهنگ‌کننده اصلاح‌طلبان باشد تایید روند تخلف در کشور است و اصلاح‌طلبان با این اقدام نشان می‌دهند محوریت اصلاحات در اختیار کسی است که نسبت به قوانین جمهوری اسلامی دچار تخلف و دادگاهی نیز شده است.

وی افزود: این نوعی قانون‌شکنی بوده و ویترین خوبی برای اصلاح‌طلبان نیست.

سروری با تأکید براینکه کرباسچی همواره نشان داده چهره‌ای فعال و تئوریسین سیاسی نیست، گفت: این فرد در این حوزه تاکنون اقبال چندانی نداشته و تنها دلیل پذیرش وی توسط اصلاح‌طلبان، پشتیبانی مالی از لیست آنها است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

یک پاسخ به “کرباسچی ویترین خوبی برای لیدری اصلاحات نیست/ مردم به محکومان مفاسد اقتصادی حساسیت دارند”

  1. شهبازی گفت:

    شما بیا بزارنت تو ویترین برادر.خوش تیپ ترم هستی. کرباسچی اخرین سمت دولتی که داشت ۱۷ سال پیش بود. محاکمه شد. زندان رفت. جریمه اش هم داد.حالا بعد ۱۷ سال باز به ایشون میگین مفسد اقتصادی؟اون که تاوانشو داد. برین دنبال مفسدهایی بگردین که الان چندین برابر اون زمان دارن میخورن و راست راست راه میرن و کسی بهشون کاری نداره..برین دنبال اونا برادر…

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir