امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴

جانشین سپاه رضوانشهر گفت : راهیان نور یک کار بزرگ و غنی فرهنگی است و تلاش و کوشش همه مسئولین و دست اندرکاران را در جهت این کار عظیم فرهنگی میطلبد.

سرهنگ پاسدار جهانبخش آرمان جانشین  سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر  ضمن تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور یک موهبت و نعمت الهی می باشد، جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن رشادتهای جوانان و نوجوانان دیروز به جوانان و نوجوانان امروز  است .

جانشین سپاه رضوانشهر همچنین گفت: ۹۱ نفر از دانش آموزان پسر رضوانشهر در قالب ۲ اتوبوس به اردوی راهیان نور و مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

وی افزود: اردوی راهیان نور دانش آموزی نقش مفید و تاثیرگذاری در برابر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن دارد.

سرهنگ آرمان  ادامه داد:دانش آموزان در این اردوی پنج روزه،ضمن بازدید از مناطق عملیاتی دهلاویه، هویزه، شلمچه، اروند کنار، طلائیه و معراج شهدا ، به اجرای برنامه های فرهنگی نیزمی پردازند.

وی یادآورشد :مراسم بدرقه از کاروان راهیان نور دانش آموزی رضوانشهر ،  با حضور مسئولین شهرستان در ستاد ناحیه رضوانشهر برگزار شد.

سرهنگ آرمان  گفت : راهیان نور یک کار بزرگ و غنی فرهنگی است و تلاش و کوشش  همه مسئولین و دست اندرکاران را در جهت این کار عظیم فرهنگی میطلبد.

آرمان در پایان از تمامی دست اندرکاران و  بخصوص از بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام/

09

10

12

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir