امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
علی حسینی خطبه سرا:

علی حسینی خطبه سرا نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تالش گفت: ما اول باید در تالش تولید کنیم و بعد نقشه بکشیم اما چند سال است که از پس اندازهای خودمان استفاده می کنیم و نه از تولیدات.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر، علی حسینی خطبه سرا صبح امروز در جمع مردم شاندرمن اظهار داشت: کلید حل مشکلات مردم در مجلس است. شما در سایه روشنفکری می توانید نماینده ای جوان را انتخاب کنید و بنده جوانترین نامزد انتخابات مجلس است. بنده ثروت خود را برای انتخابات مجلس نیاورده ام بلکه با علم آمده ام.

وی افزود: جوانترین و نخبه گرایی مهم ترین حلقه مفقوده پیشرفت تالش است. کسانی که ادعای جوانگرایی می کنند چرا به جوانان فرصت نمی دهند. آیا ما جوانان تالش و غیورمندان تالش ارزش یک بار امتحان کردن را نداریم؟

نامزد انتخابات تالش ادامه داد: آیا حتما باید پول و ثروت خود را به رخ بکشیم. بنده برای نماینده مجلس ثبت نام کرده ام و در اولین گام باید قوانین را رعایت کنم. من اگر هزار ماشین اینجا بیاورم چه مشکلی از تالش حل خواهد کرد. عاجزانه درخواست می کنم عاقلانه تصمیم بگیرید.

حسینی تأکید کرد: بنده آمده ام توانایی خود را برای شما عرضه کنم و نمی خواهیم پلی برای پیشرفت خود باشم. بنده جوانترین و پر انرزژی ترین کاندیدای تالش هستم و شما اگر غیرت خود را نشان دهید جوانترین نماینده کشور هم نماینده تالش خواهد بود.

این نامزد انتخاباتی گفت: یک بار نشان دهید که در تالش پول حرف اول انتخابات تالش را نمی زند. مهم ترین ویژگی نمایندگی مجلس شجاعت است و اگر بنده نتوانم شجاعانه حرف خود را بزنم بدرد نمایندگی نخواهم خورد. بنده خودم درد کشیده هستم و بنده می دانم مشکلات جوانان یعنی چی؟ من با مدرک افتخاری نیامده ام و با کنکور وارد دانشگاه شده ام. بنده بر خلاف رقبای خودم آمده ام حرف خود را بزنم.

حسینی ادامه داد: بنده برنامه ای برای هزینه های انتخاباتی ندارم. چرا باید هزار ماشین خالی همراه خود به این طرف و آن طرف ببرم.  هر شهرستانی می روند می گویند فرودگاه می زنیم اما از من انتظار نداشته باشید حرف های غیر عادی بزنم. با هیچ کسی ائتلاف نخواهم کرد و اگر با کسی ائتلاف کنم شک نکنید که چیزی از آنها گرفته ام.

وی افزود: مهم ترین مسئله بیکاری جوانان است و من باید مرد عمل باشم تا این مشکل را بتوانم حل کنم. چه اشکالی دارد که تمام صندلی مجلس را نمایندگان جوان بنشینند.

وی ادامه داد: دوستانی که فکر می کنند که اگر درس چوپان درغگو را تبدیل به چوپان راستگو کنند تمام مشکلات آموزش و پرورش  حل می شود بدانند که به بیراهه می روند. زمانی که چوکا ۵۰۰۰ کارگر کار می کرد. نخواستیم که ۱۰ هزار نفر کنید حداقل ۱۰۰ نفر نشود. شما چه بر سر چوکا آورده اید.

نامزد انتخابات تالش با بیان اینکه نماینده تالش باید سیستم صوتی تالش را تقویت کند گفت: شما باید همت کنید و پشت من را خالی نکنید. کسانی که می گویند فرش به مسجد هدیه داده ام اگر برای خدا داده اید چرا ریا می کنید؟ چرا مخفیانه انجام نمی دهید.  می گویند مجلس جای بچه بازی نیست. من می گویم که بزرگان بزرگ زاده نشده اند بزرگ شده اند. باید

وی افزود: ما جوانان متخصص و گمنام زیادی در تالش داریم. ما اول باید در تالش تولید کنیم و بعد نقشه بکشیم اما چند سال است که از پس اندازهای خودمان استفاده می کنیم و نه از تولیدات. پس انداز ما چوکا بود که در این چندسال از آن هزینه شد.

منبع : ماسال نیوز

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir