امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
سید محمد اسحاقی:

نامزد انتخابات تالش گفت: بنده با تمام قوا وارد عرصه انتخابات شده ام و ادب و اخلاق شاندرمن به به منصه ظهور گذاشته ام.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر، سید محمد اسحاقی از نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه تالش صبح امروز در اجتماع مردم شاندرمن اظهار داشت: افتحار دارم که در تالش به عنوان داعیه دار اخلاق مداری مطرح شده ام.

وی افزود: من اخلاق را از شاندرمنی ها یاد گرفته ام و شاندرمنی اهل ادب، عزت ، احترام و … است و شاندرمن دارای تاریخ غنی ای است و زمانی دارالحکومه در شاندرمن بوده است و انزلی تحت حاکمیت شاندرمن بوده است. بنده با تمام قوا وارد عرصه انتخابات شده ام و ادب و اخلاق شاندرمن به به منصه ظهور گذاشته ام.

این نامزد انتخابات تالش ادامه داد: اسحاقی اهل برنامه و آگاهی است. بنده دیوان محاسباتی است و اگر قرار است خدمات آب و برق به مردم بدهم در همین کسوت هم می توانستم اما مشکل ما به روزرسانی قوانین و مقررات و اصلاح قوانین است. مجلس جای زورگویان نیست بلکه جای دانایان و عاقلان جامعه است و انشاء الله عقلانیت بر صندلی سبز مجلس بنشیند.

اسحاقی با بیان اینکه من در این ۱۹ سال وطیفه ی کاری خود را به طور کامل انجام داده ام گفت: برای شهرستانهای ماسال، تالش بزرگ و رضوانشهر در دوران مسئولیت کارهای زیادی انجام داده ام. کسی که تاکنون نتوانسته است یک نفر را مشغول کند و کسی که نتوانسته است یک لابی گری اداری انجام دهد اگر وارد مجلس شود مطمئن باشید وارد تسلسل خواهیم شد و به توسعه اقتصادی دست پیدا نخواهیم کرد.

وی افزود: در مجلس باید دانایان وارد شوند و تمام حرف من آگاهی و اندیشه است.  برنامه من احیای جوانان و ایجاد جامعه ای شاد و پرنشاط است.

نامزد انتخابات تالش به شاندرمنی ها وعده داد: کریدور گردشگری شاندرمن سرخه سنگان به امام زاده شفیع را ایجاد خواهیم کرد و صنعت گردشگری در اینجا احیا خواهد شد. قول من به مردم تالش و شاندرمن این است که غار آویشو را همسنگ غار علی صدر همدان قرار خواهم داد.

وی افزود: یقین بدانید که اسحاقی با علم و آگاهی و تدبیر همه جوانان را از بایگانی در خانه در خواهد آورد و احیا خواهد نمود. احیای صنایع فرسوده و صنایعی که از قبل از بین رفته است از دیگر برنامه های من است.

اسحاقی تأکید کرد: من تحت هیچ شرایطی هیچ نامزدی را تخریب نمی کنم و بعد از پیروزی از تفکر آنها نیز استفاده می کنم. من اهل مرام و منش و معرفت هستم. من برنامه و بودجه را قبول دارم اما هیچ وقت بودجه و برنامه را قبول نداشته ام. من باعث اشتغال بسیاری از جوانان شاندرمنی، ماسالی، رضونشهری و تالشی شده ام و بسیاری از طرح های منطقه با پیگیری بنده محقق شده است.

این نامزد انتخابات ادامه داد: توسعه فرهنگی و اجتماعی هدف من است و توسعه پایدار از تفکرات بنده خواهد بود. چندین سال قبل از کره جنوبی می آمدند و برای ایرانی ها کار می کردند اما امروز آنها ایرانی ها را برای کارگریی قبول ندارند زیرا اینها اندیشه و آگاهی خودشان رادنبال کردند و با عقلانیت به پیروزی رسیده اند.

وی افزود: من به شما قسم می دهم به جوانانی که در خانه بایگانی هستند و به قسم می دهم به نونهالانی که در خانه ها دارید به عقلانیت رأی دهید.

منبع: ماسال نیوز

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir