امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

گویا مدعیان انقلابی گری این عصر و زمانه‌ی دو شهر انزلی و آستانه حتی نمی خواهند از منیت هایشان بگذرند تا مارش پیروزی جبهه انقلاب در یک عرصه سیاسی در کشور نواخته شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر به نقل از اختصاصی، در حالی که شورای ائتلاف اصولگرایان در شهرستان های مختلف استان گیلان ضمن توافقات اولیه، اسامی نهایی خود را برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است در دو شهر آستانه اشرفیه و انزلی جریانات حزب اللهی و مومن به انقلاب حتی توان دور هم نشستن را ندارند و به عبارت دیگر نمی توانند نیروهای انقلابی و مومن دیگر را تحمل کنند و درباره نامزد مناسب برای ائتلاف به یک نتیجه واحد برسند.
با وجود اینکه رهبر انقلاب به صراحت اعلام کرد که به لیست نیروهای مومن اعتماد کرده و رأی می دهند اما گویا برخی در آستانه اشرفیه و انزلی تنها مدعی طرفداری از اسلام و انقلاب هستند اما در عمل بر منیت و خودخواهی خود اصرار دارند و بر خلاف منش نیروهای انقلاب، به جای دوراندیشی برای انقلاب در دون اندیشی مانده اند و شرایط حساس مقطع فعلی را درک نمی کنند.
اینان کار را بدانجا رسانده اند که دو شهر مهم و تأثیرگذار گیلان بر خلاف منش مورد انتظار از نیروهای انقلابی، تاکنون نتوانسته اند افرادی را در لیست ائتلاف اصولگرایان داشته باشند. آنها باید بخاطر بیاورند که نیروهای بسیجی در دفاع مقدس برای عبور از موانع و مین ها از جان، مال، آمال، آرزو و زن و فرزند خود گذشتند تا مارش پیروزی در جبهه حق نواخته شود اما گویا مدعیان انقلابی گری این عصر و زمانه ی این دو شهر حتی نمی خواهند از منیت هایشان بگذرند تا مارش پیروزی جبهه انقلاب در یک عرصه سیاسی در کشور نواخته شود.
امروز باید حزب اللهی ها و انقلابیون انزلی و آستانه اشرفیه بگوش و بهوش باشند که برخی دوست دارند یک مجلس با ۲۹۶ وکیل الدوله شکل بگیرد که چشم خود را بر برجام های ۲ و ۳ و … هم ببندند و کرسنت ها و استات اویل ها را نظاره نکنند.
و در پایان بدانید که اگر دیر شود آب رفته به جوی بر نخواهد گشت.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir