امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
منصور یوسفی در شاندرمن:

نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: من ضمن حفظ استقلال قوه مقننه و مجریه، تلاش خواهم کرد بازوان پرتوانی برای دولت باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر، منصور یوسفی نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تالش عصر پنجشنبه در اجتماع مردم شاندرمن اظهار داشت: تأثیر انتخابات علاوه بر زندگی اجتماعی در زندگی شخصی ما نیز آثاری خواهد داشت.

وی افزود: ما در ارتباط باتغییرات در زندگی با توجه به نیازها تغییرات را شکل می دهیم. در دوره گذشته نیز با همین شرایط نماینده فعلی انتخاب شد و اکنون من آمده ام تا به مردم سه شهرستان عرض کنم متأسفانه تغییری که ایجاد نشد مشکلاتی هم بر مشکلات قبلی سه شهرستان افزوده شد.

این نامزد انتخابات دهم مجلس در تالش با اشاره ضمنی اینکه نماینده فعلی در تحقق وعده های انتخاباتی موفق نبوده است گفت: آقایان مدعی بودند که برای بچه های ما اشتغالزایی می کنند اما کار که ایجاد نشد پدرانمان را هم بیکار کردند. میثاق ما این نبود. شما دهن کجی به مردم کردید. ما نتونستیم از آن فرصت ممکن استفاده کنیم. عدم تدبیر موجب سرخوردگی مردم می شود در تأیید این موضوع از یوسفی نپرسید از بقیه نامزدها بپرسید.

یوسفی افزود: ما سه چها ماه است که مردم را به میدان کشیده ایم و اما آنها می گویند شما هم مثل دیگران دروغ می گویید. این فضا را افرادی ایجاد کردند که قول دادند و اما جامه عمل به آن نپوشاندند. ما کی را باید حفظ کنیم. ما باید تغییر ایجاد کنیم.

وی با تشکر از اصلاح طلبان حامی خود اظهار کرد: عزیزانی از ستاد حامیان دولت و شورای مشوری اصلاحات از من حمایت کردند و امانت خودشان را به من سپرده اند. امیدوارم بنده هم نسبت به این امانت امین درستی باشم.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تالش، رضوانشهر و ماسال ادامه داد: نباید چشمانمان را ببنیدم و بگوییم هیچ کاری نشده است اما وضعیت موجود ما خوب نیست و نسبت به وضعیت مطلوب فاصبه زیادی داریم.

یوسفی با اشاره به اینکه از حامیان دولت خواهد بود گفت: من ضمن حفظ استقلال قوه مقننه و مجریه، تلاش خواهم کرد بازوان پرتوانی برای دولت باشم.

وی افزود: ما حق نداریم بین مردم خط بکشیم و به سیاه و سفید و بالای جاده و پایین جاده تقسیم کنیم. بیاییم به جامعه نگاه زیباتری داشته باشیم. همه می دانیم با یک گل بهار نمی شود اما با یک گل بهار شروع می شود. ما نیاز به یک برنامه ریزی محلی داریم که شامل استفاده حداکثر از منابع موجود است.

این نامزد با اشاره ضمنی به مسائل مربوط به مدرک تحصیلی احسن الله رادمهر ادامه داد: در شاندرمن تعداد زیادی از دانش آموختگان سراسر کشور وجود دارند که بیکار مانده اند و در هر خانه دو یا سه جوان تحصیل کرده و بیکاری شاندرمنی زندگی می کند و با این شرایط این مردم حق دارند هفتم اسفند جواب محکمی به آن دسته از افراد بدهند که می گویند مگر استاد دانشگاه هم می تواند به مجلس برود. من در پره سر جواب اینها را دادم. هنوز  جوهر فوق لیسانس شما خشک نشده است با دانشجویان ارشد خودتان عکس می گیرد. هر کس که از جا بلند می شود می گوید من می خواهم به مجلس بروم.

وی افزود:  ۸ سال رییس سه دانشگاه بوده ام و یک بانک اطلاعاتی به من کمک کرد تا یک تیم اقتصادی خوب داشته باشیم.

یوسفی با بیان مشکلات موجود در زندگی مردم شاندرمن گفت: هنوز روستایی در شاندرمن آب آشامیدنی سالم ندارد و آب رودخانه را می جوشانند و می خورند. مگر مسئولان این را نمی دانند. مگر نمی دانید که ۱۷ نوع بیماری از آب آشامیدنی منتقل می شود. هنوز روستایی در تالش راه ندارد. سه روستای ماسال از برق و جاده محروم است. این واقعیت امر است و ما اینها را جمع کرده ایم و برنامه نوشته ایم و سند چشم انداز ۲۰ ساله را بومی سازی کرده ایم و برنامه ها در قالب این برنامه تدوین شده است.

این نامزد در پایان گفت: اولین برنامه ی من در صنعت توریسم است و این صنعت دومین منبع پر درآمد جهان است و اگر شاندرمن و ماسال را می خواهیم از بن بست نجاب دهیم باید به این بخش مراجعه کنیم. ما سال ۹۵ را را سال امیدواریم ملت ایران می دانیم. هیچ احدی حق ندارد جوانان تحصیل کرده مردم را نا امید کرد. این برجامی را که به فرجام خوش رسبد امیدواریم سال پر امیدی را رقم بزند اما به شرط اینکه نماینده شایسته ای را انتخاب کنید. من برای عملیاتی کردن طرح ها نیاز به اعتماد شما داریم.

منبع : ماسال نیوز

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir