امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۴
حسین نیرومند در شاندرمن:

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: در روزهای اول کار خود در مجلس، گلوی مردم تالش از از چنگ قوانین نامتناسب منابع طبیعی آزاد خواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر، حسین نیرومند عصر امروز در اجتماع مردم شاندرمن اظهار داشت: نماینده نباید با هیچ قدرتی مسامحه کند و نماینده تالش باید دارای برنامه در سطح ملی باشد و نماینده نباید لحظه ای میکروفن تالش خاموش نگه دارد.

وی افزود: وقتی میکروفن تالش روشن شد باید همه بگویند که مگر مسئولیت نماینده تالش تا کجا هست؟ نماینده نباید بگوید که کار من فقط قانون گذاری است و دیگر امور به من ربطی ندارد بلکه نماینده باید جان خود را برای مردم تالش بگذارد. مسئولینی که درب دفترشان به روی مردم بسته است نماینده نباید اجازه دهد لحظه ای در تالش بمانند.

این نامزد تالش با بیان اینکه پیروزی در هشتم اسفند قطعی است گفت: نیرومند و حامیانش در هفتم اسفند پیروز خواهند بود و ما برنامه های تدوین شده برای تالش داریم.

نیرومند با اشاره به اینکه برنامه مدون برای شهرستان دارد افزود: اولین و اهم برنامه من برقراری عدالت اجتماعی است که هم اکنون در این منطقه رخت بر بسته است. البته ما از خداوند می خواهم در فرج امام زمان (عج) تعجیل بفرماید و اگر امام (ع) باشند عدالت در همه جا برقرار خواهد شد. برنامه دوم من اشتغال جوانان است. قسم می خورم برای اشتغال جوانان به شدت ناراحت هستم و از خداوند می خواهم به من قدرتی بدهد که کام مردم تالش را شیرین کنم.

وی با بیان اینکه به کمک مردم امید را به تالش بر خواهد گرداند اظهار کرد: دامداران عزیز! منابع طبیعی سالهاست که گلوی شما را فشرده است، نگران نباشید. ایام رنج و محنت درباره منابع طبیعی به زودی به اتمام خواهد رسید و این کار از دست حسین نیرومند بر خواهد آمد و در غیر این صورت این مشکلات تا ۲۰۰ سال آینده خواهد ماند و تالش ما مفلس خواهد شد.

این نامزد با تأکید بر اینکه قوانین منابع طبیعی، مردم تالش را مفلس کرده است گفت: در روزهای اول کار خود در مجلس، گلوی مردم تالش از از چنگ قوانین نامتناسب آزاد خواهم کرد. مبارزه با مفاسد اقتصادی کار نماینده شما خواهد بود. متأسفانه رانت اقتصادی در کشور مردم را فلج کرده و دل رهبری را رنجانده است.

نیرومند وعده داد عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و یا کمیسیون اصل ۹۰ شود و افزود: کشاوران و دامداران امیدوار باشید. من درد کشیده و دردمندم و می دانم که کشاورزان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند و به نظر من نمایندگانی که برای واردات برنج دست به یکی می شوند خیانت به این مردم و کشاورزان می کنند.

وی افزود: به مناسبت شغل خود وارد هیچ حزبی نشده ام اما با احزاب مخالف نیستم و آنها هم در چهارچوب قانون کار می کند. نیرومند از عقلای هر دو حزب استفاده خواهد کرد و برای رفع محرومیت تالش آمده است و هرکس برای رفع محرومیت جامعه گام بردارد از تجربیاتش استفاده خواهد کرد.

این نامزد انتخابات تالش گفت: دکتر روحانی در راستای منویات رهبری به کشور امید بخشیده اند و اصولگرایان هم در کشور زحمت می کشند و مورد احترام من هستند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir