امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۰۱/ ۱۲/ ۱۳۹۴

مسئول هیئت فوتبال پره سر : هدف از برگزاری این مسابقات را دور هم جمع کردن پیشکسوتان فوتبال و ایجاد شور و نشاط با وجود پیشکسوتان در بین جوانان و ورزش و تندرستی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری رضوان خبر جام فوتسال پیشکسوتان بخش پره سر که با حضور ۸ تیم از کل شهرستان که ۲ تیم از رضوانشهر و ۶ تیم از پره سر حضور یافته بودند مقام اولی مسابقات نصیب انبوه سازان  ماهان پره سر و مقام دومی تیم پیشکسوتان یاران رضوانشهر و مقام سومی این دوره از مسابقات نصیب املاک مرادی پره سر شد .

علی نوزاد مسئول هیئت فوتبال بخش پره سر در گفتگو با رضوان خبر افزود: که به تیم های اول تا سوم جوایز نقدی از سوی هیئت فوتبال پره سر اهدا گردید .

وی هدف از برگزاری این مسابقات را دور هم جمع کردن پیشکسوتان فوتبال و ایجاد شور و نشاط با وجود پیشکسوتان در بین جوانان و ورزش و تندرستی عنوان کرد و افزود پیشکسوتان فوتبال زحمت های فروانی برای این شهرستان انجام دادند.

مسئول هیئت فوتبال پره سر در ادامه افزود : این جام که در سالیان متمادی برگزار شده است و امسال نیز سومین دوره برگزاری بوده است با همکاری مسئول کمیته فوتسال بخش پره سر  جناب آقای  شهرام کلامی و امیدواریم که بتوانیم زحمات بزرگوارانی چون کیومرث مهربخش ،پرویز شفیعی ، داریوش رضایی و عسگر جلالوند را جبران کنیم.

وی در ادامه افزود در برگزاری این مسابقات تا کنون هیچ کمکی از مسئولین نشده با اینکه در فینال مسابقات از مسئولین دعوت بعمل آمده بود اما هیچکدام در فینال و اهداء جوایز حضور نداشتند به غیر از مسئول ورزش وجوانان بخش و شهردار و یکی از اعضای شورا به نام آقای جدی و تعداد کمی از علاقه مندان  و خیرین که خودشان به صورت خودجوش کمک کرده اند.

نوزاد از مسئولین ورزشی و مسئولان دولتی مساعدت و توجه بیشتری را نسبت به فوتبال بخش پره سر خواستار شد.

وی در ادامه از شهردار بخش پره سر بخاطر خرید امتیاز تیم دسته یک جوانان که در حال حاضر در لیگ در حال مسابقات می باشد تشکر کرد.

مسئول هیت فوتبال بخش پره سر گفت : امیدواریم با اجرای اینگونه مسابقات رغبت بیشتری در مسئولین بوجود بیاید که کمک و توجه بیشتری نسبت به قشر ورزشکار جامعه داشته باشند.

انتهای پیام/

خبرنگار: شهریار پورعباسی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir