امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۳/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: مسیر سال ۹۲ باید ادامه پیدا کند، چون هیچ راهی جز این نداریم، باید به گونه‌ای با رقیب رقابت کنیم که فردای انتخابات بتوانیم رفاقت کنیم.

به گزارش رضوان خبر به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در همایش مطالبات دانشگاهیان از مجلس آینده دانشگاه تهران با بیان اینکه ۷ اسفند مهمترین رویداد سیاسی در سال ۹۴ است، گفت: شرایط ایجاب می‌کند مشروعیت نظام بالاتر برود.

وی افزود: مسیر سال ۹۲ باید ادامه پیدا کند، چون هیچ راهی جز این نداریم، باید به گونه‌ای با رقیب رقابت کنیم که فردای انتخابات بتوانیم رفاقت کنیم.

رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ادامه داد:
رقیب به بهانه‌های مختلف اصرار در گرفتن آرامش دارد، ما اخلاق را یک ضرورت می‌دانیم و اصرارمان بر سیاست اخلاقی است، نتیجه انتخابات باید تقویت همبستگی ملی باشد، رقبای ما در سه مجلس هفتم و هشتم و نهم اکثریت را داشتند چرا به جای عملکرد خود به تخریب رقیب می پردازند؟

وی ادامه داد: به مردم توضیح بدهند عملکرد برنامه چهارم چه بود؟ لااقل عملکرد برنامه پنجم را بدهند. ما در زمان اجرای برنامه ششم متاسفانه باید به برنامه چهارم برگردیم، می‌گویند چرا دولت روحانی کارنامه عملکرد خود را ارائه نمی‌دهد؟ من می‌گویم شما بگویید دولت را در چه شرایطی تحویل دولت یازدهم دادید؟

عارف گفت: من اقای فرجی دانا را از زمانی که رئیس دانشگاه تهران بودم می‌شناسم. آقایان باید پاسخ بدهند چرا دانشگاهیان را از ایشان محروم کردید؟ چرا به رسانه‌های بیگانه که برایشان چپ و راست فرقی نمی‌کند استناد می کنید؟ مگر همه کاندیداها از نهاد شورای نگهبان احراز صلاحیت نشدند؟ پس چرا تخریب می‌کنید؟

وی با بیان اینکه آمادگی داریم تا قبل از روز جمعه در مناظره تمام برنامه‌های خود را مطرح‌کنیم، گفت: یک زاویه کوچک بین اصلاحات و بخش های کوچکی از حاکمیت را می خواهند به ما تحمیل کنند ولی من اجازه نمی دهم. شما بیایید لیست خود را معرفی کنید، اگر اصرار دارند و یک سویه می خواهند لیست ما را نقد کنند ما آمادگی داریم در یک فضا هر ۶۰ نفر دو لیست حضور داشته باشند و مناظره کنیم البته ما می خواهیم فضای ارامش حفظ شود.

وی از مردم تهران خواهش کرد که این هفته به‌مسافرت نروند و پای صندوق های رای حضور یابند.
ادامه دارد …

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir