امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۱/۰۱
تاریخ انتشار:۰۳/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت با بیان اینکه مشارکت مردم در تهران پیام سیاسی دارد، گفت: ما منافع ملی را بر منافع گروهی و جناحی ترجیح می‌دهیم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت برای انتخابات مجلس دهم عصر امروز (یکشنبه) در همایش هفته مهندس که به همت خانه کارگر برگزار شده بود، اظهار داشت: برخی‌ها عمدا شایعه کرده‌اند که روز شنبه یعنی فردای انتخابات تعطیل است تا مشارکت در تهران پایین باشد.

وی افزود: مشارکت در تهران پیام سیاسی برای نظام دارد. ما فارغ از هر نتیجه‌ای باید حضور گسترده داشته باشیم و ما در همین راستا منافع ملی را بر منافع گروهی و جناحی خود ترجیح می‌دهیم.

وی خطاب به حضار گفت: اگر می‌خواهید تغییر در داخل نظام صورت بگیرد، باید حضور جدی داشت. رای ندادن و عدم مشارکت یعنی استمرار مجلس نهم. یعنی استمرار برخوردی که با برجام شد.

سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت با تاکید بر اینکه به لیست ۳۰+۱۶ رای دهیم،‌ گفت: شاید نوشتن ۴۶ اسم برای مجلس و خبرگان زمان‌بر باشد اما ما به هر ۴۶ رای شما نیاز داریم.

عارف با بیان اینکه اصلاح‌طلبان برای موارد مختلف کشور برنامه تدوین کرده‌اند، تصریح کرد:‌ ما برنامه‌مان را در ۱۲۸ بند که نتیجه عملکرد درخشان برنامه سوم توسعه و نتیجه نگاهی که در برنامه چهارم توسعه مغفول ماند، را تنظیم و تدوین کرده‌ایم.

وی افزود: اصلاح‌طلبان پس از انتخابات سال ۹۲ بلافاصله بر روی انتخابات ۹۴ متمرکز شده‌اند. ما در استان‌ها به این نتیجه رسیدیم که نمی‌توانیم دو لیست یعنی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت ارائه کنیم اما در تهران کمی شرایط فرق می‌کرد.

سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت افزود: ما در تهران همانگونه که می‌بینید تصمیم گرفتیم با حامیان دولت ائتلاف کنیم تا مسیر هموارتر باشد.

عارف در پایان شعار ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت را امید، آرامش و رونق اقتصادی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: گام دوم ادامه دهنده گام اول یعنی خرداد ۹۲ است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir