امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۵/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان, تیتر
رهبر انقلاب در دیدار با هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد؛

در آستانه‌ی ایام برگزاری انتخابات، هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد، امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران , در آستانه‌ی ایام برگزاری انتخابات، هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد، امروز چهارشنبه(۵ اسفند ماه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی تهران با رهبر انقلاب دیدار کردند.

ایشان در این دیدار فرمودند: انتخابات در کشور ما قدبرافراشتن ملی است، ملت با انتخابات، در برابر دشمن سینه سپر می‌کند و عرض اندام می‌کند، وقتی دشمن مشاهده می‌کند که بعد از ۳۷ سال، با این همه فشار و تحریم‌های ظالمانه و تبلیغات غرض‌آلود و خسارت‌بار نتوانسته است مانع از بیعت مردم با نظام شود، عظمت انقلاب در چشم او هیبت پیدا می‌کند.

رهبر انقلاب افزودند: ملت ایران مجلسی می‌خواهد که علاج درد مردم را بشناسد، مجلس متدین، متعهد و شجاعی که فریب ترفند دشمن را نخورد، مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت دهد و مقابل طمع قدرت‌هایی که دستشان از ایران کوتاه شده و می‌خواهند برگردند بایستد، مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد درون‌زا کند.

ایشان تصریح کردند: آمریکا بعد از مذاکرات یک نقشه برای منطقه دارد و یک نقشه برای ایران، این برای ما روشن شده، برای داخل، دشمن از نفوذی‌ها استفاده می‌کند، نفوذی حتماً این نیست که از دشمن پول گرفته باشد، امام فرمودند گاهی حرف دشمن با چند واسطه از دهان آدم موجه شنیده می‌شود.

این خبر در حال تکمیل است…

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir