امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

بیانات شما التیامی بر زخمهای روحی و روانی دو سال اخیر بود که عده ای سیاست باز و سیاست کار بر ما تحمیل کردند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از فارس،جمعی از دانشجویان بورسیه پس از سخنان دیروز رهبر انقلاب در حمایت از دانشجویان بورسیه طی نامه ای از ایشان شکر کردند.

رهبر انقلاب روز گذشته در دیدار استادان و اعضای هیأتهای علمی دانشگاههای سراسر کشور، سیاست بازی را سمِّ محیطهای علمی خواندند و با ابراز تأسف از اینکه در موضوع بورسیه ها به عده ای ظلم شد افزودند: سمّی که در این موضوع به دانشگاهها تزریق شد از بینش فکری مبتنی بر سیاست کاری نشأت می گرفت و متأسفانه، هم خلاف قانون، هم خلاف تدبیر و هم خلاف اخلاق بود.

متن نامه این دانشجویان به شرح زیر است:

باسمه تعالی

رهبر فرزانه انقلاب، امام و پیشوای ما حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله‌العالی)

سلام علیکم
با احترام و آرزوی توفیق روز افزون برای آن رهبر فرزانه و طول عمر با عزت، وقبولی طاعات وعبادات شما درماه مبارک رمضان به استحضار می رساند که بیانات شیوا ورسای شما را در جمع نخبگان واساتید دانشگاها شنیدیم. بارقه های امید و شوق در دل ما و خانواده هایمان زنده شد. با شیرینی سخنان دلنشین دیشب، تلخی ستمهای دوسال گذشته را از یاد برده ایم.

امام و رهبر بزرگوار ما

بیانات شما التیامی بر زخمهای روحی و روانی دو سال اخیر بود که عده ای سیاست باز و سیاست کار بر ما تحمیل کردند. از سویی ما دانشجویان برای دادخواهی از مراجع ذی صلاح، خواسته های خود را مطرح کردیم اما کسی به داد ما نرسید.

ولی دیشب زمان دیگری بود، زمان رهایی از غربت و حبس ساختگی عده ای بداخلاق و قانون شکن. زمانی بود که فهمیدیم چشمان تیزبین شما وقایع حساس و مهم کشور را در حوزه آموزش عالی کشور رصد می کند و شما مانند همیشه بر اعماق حوادث و رویدادهای مجموعه علمی کشور، اشراف کامل دارید. زمانی بود که فهمیدیم تنها نیستیم و شما همیشه یاور مظلومان و ستمدیدگان درمقابل بداخلاقان سیاسی وقانون شکنان بداندیش در کنار ما هستید. در روزهایی که فکر می کردیم آیا کسی هست به داد ما برسد و در محاسبات خود به غلط فکر می کردیم که واقعا تنها هستیم و در این اندیشه بودیم که کجا می توان مفر و پناهگاهی برای تظلم خواهی پیدا کنیم، سخنان شما نسیم آرامشی بود بر چندین ماه نگرانی و بلاتکلیفی. محاسبات ما غلط بود و نمی دانستیم که امام و رهبر مهربانمان و پدر عزیز و یاورمان، تظلم خواه ما خواهد بود.

امام، رهبر و مقتدای ما

ما دانشجویان ودانش آموختگان بورسیه ضمن تقدیر وتشکر از مواضع اصولی وانقلابی شما رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی هیچ گاه از اصول انقلاب عقب نخواهیم نشست، و ضمن ارج نهادن به آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مبانی متعالی انقلاب بی‌بدیل اسلامی ایران با سید و مقتدای خویش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) بیعت دوباره می کنیم و اعلام می نماییم که فرزندان شما در دانشگاه‌ها هیچ گاه از اصول و مبانی اولیه ای که انقلاب اسلامی بر اساس آن ها به وقوع پیوسته است، ذره ای عقب نخواهند نشست و بزرگترین آرزوی خود را جان دادن در این راه عظیم می دانیم.

امید آن داریم پس از سخنان شما، نهادهای ذی ربط، در احقاق حق دانشجویان مظلوم بورسیه اقدام عاجل نمایند.

با احترام
جمعی از دانشجوی بورسیه

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir