امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تاریخ انتشار:۱۰/ ۱۲/ ۱۳۹۴

۲۰۰ تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور طی پیامی درگذشت هنرمند ارزشی فرج‌الله سلحشور را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ ۲۰۰ مسئول فرهنگی از تشکل‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور طی پیامی درگذشت هنرمند ارزشی فرج الله سلحشور را تسلیت گفتند.
در ابتدای این پیام آمده است: درگذشت هنرمند متعهد و سینماگر دین‌مدار فرج‌الله سلحشور قلب دوست‌داران سینمای انقلاب اسلامی را به درد آورد ایشان از نسل حقیقی سینمای انقلاب بود که با همت و تلاش بی وقفه و شبانه روزی در قالب بازیگر نویسند و کارگردان توانست به چهره‌ای شاخص و تاثیر گذار تبدیل شود.
در ادامه تاکید شد: زنده یاد سلحشور با نگاهی درست و شناخت عمیق از فن داستان‌گویی به قصص قرآنی رفت که سالهای سال در سینما مغفول واقع شده بود و با ساختن سریال‌های ارزشمندی مانند « مردان آنجلس و  «یوسف پیامبر» توجه به حقایق قرآنی را به جامعه یادآور شد، فراموش نمی‌کنیم که احسن القصص قرآن را که می‌بایست سالهای سال با تصاویر ناهنجار سینمای هالیوود می‌دیدیم با تلاش و مجاهدت این بزرگ مرد توانستیم با روایتی اسلامی و اخلاقی به تماشا بنشینیم.
در قسمت دیگری از این پیام آمده است: تربیت نسل هنرمند انقلاب در قالب کلاس‌های فیلم نامه نویسی که با همت آن هنرمند انقلابی برگزار شد و حمایت نویسندگان و سینماگران جوان از جمله خدمات ارزشمند زنده یاد سلحشور است که فقدان ایشان را به ضایعه‌ای بزرگ تبدیل می‌کند، هنرمندی که در غربت تمام در هیاهوی جنجال‌های سینمایی و هنری به فراموشی سپرده شد.
در پایان این پیام آمده است: امیدواریم خداوند متعال روح ایشان را قرین رحمت نموده و همتی عطا نماید تا هنرمندان جوان نسل انقلاب مسیر ایشان را بی‌راهرو نگذارند و این شجره طیبه به بالندگی برسد.
انتهای پیام/

 
 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir