امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۱۰/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه تبریک خود به رهبر معظم انقلاب به مناسبت انتخابات ۷ اسفند، تاکید کرد: این انتخابات، نشان داد هیچ اراده‌ بیرونی، قدرت تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی برای ایران و ایرانی را ندارد.

به گزارش رضوان خبر به نقل از فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب خلق حماسه عظیم انتخابات هفتم اسفند را به محضر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و ملت بزرگ ایران، تبریک گفت.
متن این نامه بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحی
محضر مبارک رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی
با سلام و تقدیم تحیات،
ملت غیور و سرفراز ایران، در لبیک به دعوت حضرت‌عالی، با حضور شکوهمند خود در انتخابات هفتم اسفندماه، با درک موقعیت حساس کنونی، یکی از به‌یادماندنی‌ترین حماسه‌های تاریخ سیاسی ایران را رقم زد.
خلق این حماسه عظیم را به محضر حضرت مستطاب عالی و قاطبه ی ملت تاریخ‌ساز ایران، صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.
این انتخابات، نشان داد که ملت ایران، ضمن تعلق‌خاطر تمام‌عیار به‌نظام و آرمان‌های خود، در ادامه مسیر انقلاب اسلامی، کاملاً مصمم بوده و هیچ اراده‌ی بیرونی، قدرت تصمیم‌گیری و تصمیم سازی برای ایران و ایرانی را ندارد.
نتایج این حماسه بزرگ، در شرایط کنونی منطقه و خواب‌های باطلی که برای ملت ما دیده بودند به فتح الفتوح سیاسی بزرگی تبدیل خواهد شد که بدخواهان را در ادامه کارشکنی‌ های خود به تردید می‌کشاند.
امیدوارم که مسئولان کشور و دولت خدمتگزار و مجلس آینده بتوانند با همدلی و همکاری با حل مشکلات اقتصادی به‌ویژه اشتغال جوانان دین خود را به مردم ادا کنند.
محسن رضایی

انتهای پیام/

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir