امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تاریخ انتشار:۱۰/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: مجلس در قوانین بودجه‌ای و برنامه ششم باید دولت را ملزم کند بدهی ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی خود را به تامین اجتماعی پرداخت کند تا این سازمان نیز حقوق مستمری‌بگیران خود را هموارتر پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس، از حل مشکل معیشت مردم به عنوان یکی از اولویت‌های مجلس دهم یاد کرد و گفت: مجلس دهم همچنین باید در بهبود وضعیت پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تلاش وافی به خرج دهند.

وی اظهار داشت: مجلس دهم در قوانین بودجه‌ای و برنامه ششم باید دولت را مجاب کند بدهی ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی خود را به تامین اجتماعی پرداخت کند تا این سازمان نیز حقوق مستمری‌بگیران خود را هموارتر پرداخت کند.

قاضی‌پور با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از اقتصاد کشور به حوزه مسکن ارتباط دارد گفت: دولت باید لایحه داده و جوانان را جهت مسکن‌دار شدن یاری دهد و مجلس دهم نیز در این باره باید دولت را یاری کند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: از آنجا که ۲۳۴ کارخانه کشور ارتباط مستقیم با بخش مسکن دارند رونق خرید و فروش در بخش مسکن منجر به رونق این کارخانه‌ها نیز شده و درنتیجه اشتغال نیز رشد می‌یابد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir