امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۵/ ۱۲/ ۱۳۹۴
همکار شهید تهرانی مقدم:

سردار محمدرضا نامی : شهید تهرانی مقدم و همکارانش در صنایع دفاع آروزی چپ نگاه کردن دشمن به مرزهای جمهوری اسلامی را به دلشان گذاشته اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، سردار محمد رضا نامی در یادواره شهدای فنی مهندسی دانشکده فنی کاسپین اظهار نمود: اگر کشوری در جنگ نگاه علمی و مهندسی نداشته باشد قطع به یقین بازنده و شکست خورده جنگ می باشد.
وی در ادامه گفت : در دوران دفاع مقدس زمانی که عملیاتی میخواست صورت بگیرد از قبل طرح های مهندسی انجام میشد تا پیروزی حاصل شود.

سردار نامی گفت: دردفاع مقدس بعد از عزل بنی صدر با تاکتیک های مهندسی و علمی عملیات های شکست خورده تبدیل به عملیات های پیروز شد.

همکار شهید تهرانی مقدم گفت: نیروهای حزب الهی در عرصه جنگ با اعتقادات و انگیزه جهادی با اسلحه و مهماتی که از نیرو های بعث عراق به غنیمت می گرفتند با علم مهندسی به نقطه زنی اهداف رسیدند.
هم رزم شهید همیت افزود: تمام رشته های علمی درگیر جنگ در کشور می شوند و شهید تهرانی مقدم بعنوان موسس توپ خانه سپاه بانگاه علمی و انگیزه مهندس توانست پرچم اسلام را بالا ببرد.
سردار نامی در ادامه گفت: شهید تهرانی مقدم با مدیریتی که داشتند با ایجاد کار گروه های تخصصی و علمی صنایع موشکی و موشک های زمین به زمین را ابداع و اختراع کند و امروز یکی از عوامل بازدارنده برای دشمن است.
سردار نامی گفت : با عزم جهادی توانستیم از موشک های ۳۰۰ کیلومتری به موشک های بابرد ۳ هزار کیلو متری دست پیدا کنیم.
همکار شهید احمدی روشن در یادواره شهدای مهندسی رضوانشهر افزود: شهید تهرانی مقدم و همکارانش در صنایع دفاع آروزی چپ نگاه کردن دشمن به مرزهای جمهوری اسلامی را به دلشان گذاشته اند.
وی در پایان خطاب به دانشجویان گفت : با غنا بخشیدن و پیشرفت علم در عرصه پیروزی و سربلندی کشور و برطرف کردن مشکلات کشور در عرصه های مختلف کمک کنیم .
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir