امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تاریخ انتشار:۱۷/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

نماینده مردم مازندران : جنایات آل سعود در کشور یمن و حمایت از گروه های تروریستی در سایر کشورها از سوی عربستان سعودی به شدت محکوم کرد و به دفاع از حزب الله لبنان پرداخت که از شورای شورای همکاری به سرکردگی عربستان به ناحق تروریست خوانده شده است.

آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در نطق پیش از دستور نوزدهمین اجلاسیه دور چهارم مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به انتخابات هفتم اسفند از ضرورت بازنگری و اصلاح قانون انتخابات مجلس خبرگان سخن گفت.وی افزود: نکته دیگر در خصوص شیوع و نوع تبلیغات نامزدهای این مجلس است که به نظارت و تدوین قانون متناسب نیاز دارد.
نماینده مازندران در مجلس خبرگان تأکید کرد: افتخار ما شاگردی حضرت امام(ره) در نجف اشرف و همراهی ایشان در قیام علیه نظام شاهنشاهی و پس از رحلت آن امام عزیز پشتیبانی از ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب است، اما در ایام تبلیغات انتخاباتی، شاهد برخی تخریب ها و بد اخلاقی ها بودم که گسست و انشقاق در جامعه و بین متدینین را موجب می شد.معلمی تأکید کرد: اینجانب هیچگاه از خط امام و رهبری معظم نه تنها جدا نشده بلکه همواره مدافع و پشتیبان آن بوده و هستم.به گزارش‌‌‌‌‌ پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از فارس، در ادامه نیز آیت الله احمد بهشتی نماینده فارس در خبرگان رهبری به ایراد سخنرانی پیش از دستور پرداخت و با تسلیت ایام فاطمیه، یاد و خاطره آیت الله خزعلی گرامی داشت و گفت: آیت الله خزعلی به عنوان یک شخصیت دینی و فرهنگی نقش بسزایی در جامعه داشتند به گونه ای که رحلت ایشان، خلائی را در جامعه به دنبال داشت.
نماینده مردم فارس در ادامه به برخی ناهنجاری ها و مشکلاتی چون بیکاری در کشور اشاره کرد و از مسؤلان خواست برای اشتغال جوانان تدبیری بیندیشد.
وی همچنین از خطر افت علمی در کشور ابراز نگرانی کرد و خواستار ارائه برنامههای راهبردی در این مورد شد.
آقای بهشتی همچنین یاد و خاطره آیت الله واعظ طبسی را گرامی داشته و ارتحال ایشان را تسلیت و انتصاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی را به عنوان تولیت جدید آستان قدس رضوی با حکم رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.
وی در پایان با اشاره به تحولات منطقه، جنایات آل سعود در کشور یمن و حمایت از گروه های تروریستی در سایر کشورها از سوی عربستان سعودی به شدت محکوم کرد و به دفاع از حزب الله لبنان پرداخت که از شورای شورای همکاری به سرکردگی عربستان به ناحق تروریست خوانده شده است.انتهای پیام/

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir