امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۱۹/ ۱۲/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر :از مهم‌ترین اهداف حضور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی، آشنایی نسل جدید و دهه سوم انقلاب با محورهای عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر  جلسه ستاد پشتیبانی اعزام کاروان راهیان نور شهرستان با حضور امام جمعه محترم ،مدیران دستگاه های اجرائی و نهادهای انقلابی شهرستان به ریاست عسکرحسنی پور فرماندار شهرستان رضوانشهر در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رضوانشهر در جمع اعضای حاضر جلسه اظهار نمود: از مهم‌ترین اهداف حضور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی، آشنایی نسل جدید و دهه سوم انقلاب  با محورهای عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

عسکرحسنی پور افزود: برنامه راهیان نور به عنوان یک کار مهم فرهنگی اثرگذار است و اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق هشت سال دفاع مقدس بایستی مورد توجه ویژه باشد.

وی در ادامه از تلاش های مسئولین شهرستان در اعزام کاروان های راهیان نور تقدیر و تشکر نموده و خواستار حمایت و همکاری لازم با سپاه ناحیه در این کار فرهنگی شدند.

ابراهیم چراغی معاون فرماندار نیز در این جلسه افزود:در حال حاضر یکی از بهترین و اثرگذارترین برنامه‌ها با توجه به تهاجم بی‌رحمانه دشمنان که علیه جوانان ما صورت می‌گیرد، اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق هشت سال دفاع مقدس است و سفر به مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور حرکتی ارزشمند است که علاوه بر تأثیر فرهنگی به نوعی نمایش قدرت هم محسوب می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir