امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
تاریخ انتشار:۱۸/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

مرادی با بیان اینکه تمکین و احترام به رأی مردم توسط جریان وابسته به اصول انقلاب اسلامی بارها و بارها احراز شده است، گفت: ما در دوران دوم خرداد این فرهنگ بالای سیاسی را دیدیم.

‌‌‌‌‌به گزارش  پایگاه خبری رضوان خبر :میلاد مرادی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضائی در گفتوگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان متواضعانه آیت الله یزدی در جلسه مجلس خبرگان رهبری در پذیرش رأی مردم، گفت: مدتها است که جریان اصلاحات شعارهایی را به زبان میآورد که خود هیچگاه بدان مومن نبوده است ازجمله در انتخابات سال ۸۸ که آن حماسه را به فتنه تبدیل کردند.

وی افزود: دلیل آن نیز فقط و فقط این بود که اکثریت مردم به سمت نامزد مطلوب آنان اقبال نشان ندادند و ناگهان همان فرهنگ سیاسی که مدتها دم از آن میزند را زیر پا گذاشتند و شعارهای برآمده از فطرت انسان مانند انتخابات آزاد را بازیچه کردند.این فعال دانشجویی تصریح کرد: فاجعهای که در صحبتهای رهنورد با رسانه روباه پیر انگلیس رخ داد از ذهن مردم پاک نمیشود که گفت مگر میشود لرستان به داماد لرستان رای ندهد؟ مع الاسف حد تأمل سران این جریان اینگونه است ولی همانطور که گفته شد، این شعارها فقط و فقط بازیچه است و این جریان شعارها را تنها به قصد فریب ادامه میدهند.

مرادی با بیان اینکه تمکین و احترام به رأی مردم توسط جریان وابسته به اصول انقلاب اسلامی بارها و بارها احراز شده است، گفت: ما در دوران دوم خرداد این فرهنگ بالای سیاسی را دیدیم.

نمونه بعدی مجلس ششم است، هیچ توهینی رخ نداد تمایزی میان نماینده تهرانی و شهرستانی رخ نداد.مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضائی اضافه کرد: آیتالله یزدی در جلسه مجلس خبرگان دقیقا آنچه برخی اصلاح طلبان در شعار اعلام میکنند را در عمل انجام دادند.

خوب است آقایانی که مردم را تقسیم بندی میکنند و قائل به سلسله مراتب کردن مردم هستند، عمل آیت الله یزدی را الگوی خود قرار دهند.وی خاطرنشان کرد: متأسفانه سخنان برخی اصلاحطلبان از جملهمرعشی که وابسته به بیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز است، قلب مردم ایران اسلامی را جریحهدار کرد.

واقعا فرهنگ سیاسی که آنها دم میزنند کجا رفته؟ مردم که جز بدویت سیاسی از برخی سران اصلاحات چیزی ندیدهاند.

مرادی در ادامه گفت: مصداق بارز ایمان به حق الناس بودن رأی مردم را حضرت آیتالله یزدی در سخنان اخیرشان نشان دادند.

خلا و نقص عملکرد جریان اصلاحات عدم احترام به رای مردم است، شهوت انحصار طلبی و تمامیت خواهی سیاسی اصلاح طلبان را مقایسه کنید با فرمایشات آیه الله یزدی که متاسفانه شانتاژ های تبلیغاتی گستردهای در زمان تبلیغات انتخابات اخیر و چه بسا قبل از آن علیه این شخصیت بزرگوار ایجاد شد.

این فعال دانشجویی در پایان خاطرنشان کرد: این در حالی است که ما تنها از فرمایشات آیت الله یزدی بوی خوش حمایت و احترام از رأی مردم به مشاممان رسید.

خوشحالیم افرادی در رأس نهادهای نظارتی نظام جمهوری اسلامی هستند که بحمدالله برای ملت ایران اسلامی شأنیت و استقلال رأی قائل هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir