امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۹/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, ایران و جهان
بلافاصله پس از پایان سفر روحانی،

یک روز بعد از سخنرانی روحانی در محوطه میدان امیرچخماق، یزدی ها این میدان را ویران کردند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از یزد رسا؛ میدان و حسینیه امیرچخماق مدت هاست که درگیر تدابیر مختلف و متعدد دولتی ها است. از آنجا که فضای این محوطه همیشه جایگاه تجمعات مهم بوده، طراحی و مبلمان شهری آن نیز از حساسیت بالایی برخوردار است.
اخیراً مردم یزد شاهد فعالیت سازمان میراث فرهنگی و برداشتن مجسمه ها و تخریب میدان برای ساماندهی مجدد بوده اند. این محوطه حتی در جشن ملی ۲۲ بهمن نیز فضای مناسبی نداشت و نتوانست آنطور که شایسته است حضور مردم را به تصویر بکشد.
اما به محض نزدیک شدن به زمان حضور رئیس دولت تدبیر و امید کار ساماندهی این محوطه هم سر و سامان داده شد و یک شبه میدان امیرچخماق جلوه گرفت.

 

میدان امیر چخماق یک روز قبل از جشن ملی ۲۲ بهمن!

میدان امیرچخماق یک روز قبل از حضور و سخنرانی رئیس جمهور

 

 
همانطور که پیش بینی می شد شتابزدگی مسئولین یزدی برای انجام این پروژه و آبروداری در مقابل هیات دولت باعث شد کیفیت فدای سرعت شود.
پروژه ای که هنوز دو سه روزی از افتتاح آن نمی گذرد امروز ویران شد تا مسئولین سر فرصت بنشینند و طرح اصولی برای ساماندهی آن ایجاد کنند.
 


تخریب محوطه سخنرانی روحانی در ۱۸ اسفند، تنها یک روز بعد از بهره برداری!

ظاهراً یک روز بعد از اظهارات روحانی در این محوطه و ادعای اشتغالزایی، مسئولین هم دست به کار شده اند تا شغلی برای کارگران میراث فرهنگی و شهرداری یزد دست و پا کنند.

این تدبیر مسئولین یزدی به خوبی نشان دهنده تعهد و تخصص مجموعه دولت برای هزینه کردن پول های بیت المال و مالیات دهندگان کشور است

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir