امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۹/ ۱۲/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

حضرت خواندن خاتمی که پرونده معلومی در بحث فتنه ۸۸ دارد جای بسی تعجب است و از سوی دیگر بیم آن می رود تعداد حضرات در آینده ای نه چندان دور افزایش یافته و حضراتی دیگر به ادبیات انقلاب افزوده شود.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از صدای سراب, اخیرا رییس محترم جمهوری اسلامی ایران درباره ممنوع التصویر شدن محمد خاتمی القابی چون حضرت را به وی نسبت داده و گفته: <<اظهار نظر سخنگوی قوه قضائیه مبنی بر مبنا بودن تصمیم دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در دستور دادستانی گفت: شورای عالی امنیت ملی مباحثی در این زمینه‌ها داشته است و من قبلا هم در مصاحبه‌های دیگری اعلام کرده‌ام که مصوبه‌ای در شورای عالی امنیت ملی درباره حضرت آقای خاتمی رئیس‌جمهور دوران هفتم و هشتم نداشته است.>>

هرچند در بحث ممنوع التصویری این فرد دلایل قانونی واظهار نظرهای مستدلی وجود دارد ولی حضرت خواندن این فرد که پرونده معلومی در بحث فتنه ۸۸ دارد جای بسی تعجب است و اینکه بیم آن می رود تعداد حضرات در آینده ای نه چندان دور افزایش یافته و حضراتی دیگر  به ادبیات انقلاب افزوده شود.

فارغ از این بحث ها با دیدن عبارت کلمه حضرت آقای خاتمی یاد  داستانی افتادم که منتسب به حضرت آیت الله بروجردی است.

گویند در دورانی که حضرت آیت الله بروجردی مرجعیت مسلم شیعیان را بر عهده داشت فردی ادعا می کند که خداوند وی را برای پیامبری مبعوث کرده و دوباه باب وحی را بر مسلمانان گشوده است.

زمانی که ادعاهای این فرد همه گیر می شود وی را دستگیر و نزد آیت الله بروجردی می آورند.

ایشان از این مدعی سوال می کنند و وی دوباره ادعاهای خود را تکرا می کند که آیت الله بروجردی جواب هوشمندانه و دندان شکنی می دهند .

آیت الله بروجردی به این فرد می فرمایند: اگر شما که سواد چندانی در حوزه علوم دینی ندارید پیامر باشید بنده که سالها علوم دینی خوانده و مرجعیت شیعیان را دارا می باشم نعوذ بالله خدا هستم و یاد ندارم شما را به پیامبری مبعوث کرده باشم.

حال با استناد به این داستان زیبا شما برداشت کنید اگر خاتمی, حضرت آقای خاتمی باشد آنگاه خود شما جایگاهتان در کجا قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

یک پاسخ به “اندر حکایات حضرت شدن خاتمی”

  1. شهبازی گفت:

    تف به شما با این سایتتون آقای … بی مخ. عکس رئیس جمهور هشت ساله این مملکتو با کراوات گذاشتین که چی رو نشون بدین. شما هیچ فرقی با …. بی مخ ندارید و فقط ابروی شهر مارو دارید میبرید

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir