امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۴/ ۱۳۹۴

تابستان سال گذشته ؛ طی درخواستی ساکنین کوچه شهید بایگان شهر رضوانشهر برای انتشار خبر شدت ضعف برق این کوچه و مشکلات ناشی از آن داشتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، ساکنان شریف این محله  از این  طریق   مشکللات  را به گوش مسئولان رساندند،‌ اما  متاسفاته  اکنون با گذشت  یک سال از  آن ماجرا همچنان ضعف شدید برق  و مشکلات  پیرامون  آن به قوت خود برای مردم محله باقی است.

به  گفته  اهالی ،‌مشکل ضعف شدید برق  از آنجایی  آغاز می شود  که  حدود ۲۵ سال  پیش  این خیابان  دارای  ترانس برق  شهری  با ظرفیت ۲۰ خانوار  بوده،  اما  حالا  با افزایش  جمعیت  به بیش  از ۲۰۰ خانوار  رسیده  جدای از آن ۲ نمایندگی  سایپا و ایران خودرو  از  همان  ترانس  با  ظرفیت  ۲۰ خانوار استفاده می کنند .این امر سبب شده در  شبانه روز؛ از  ساعت  ۱۰ صبح الی  ۲۴  ساکنین  این محل  قادر  به استفاده از  لوازم  ضروری  منازل  خود  از قبیل  کولو؛ تلوزیون  و صد البته  یخچال  نیستند  یا به نوعی  این لوازم باید خاموش باشد. اهالی  کوچه بایگان  چندین  سال است که به اداره برق رضوانشهر  و همچنین  ادارات  ذیربط  مراجعه  می کنند اما به گفته خودشان تا اکنون  جواب قانع کننده ای دریافت نکرده اند و یک بار دیگر  می خواهند  تا از این طریق مشکللات را از این  طریق مطرح کنند به خصوص آنکه مسئولان برق استان دراین خصوص روحیه ی همکاری خوبی دارند و پیشتر مشکلات مشابه ای را حل کرده اند. امید است که به کمک روابط عمومی شرکت توزیع برق استان گیلان و اداره برق شهرستان رضوانشهر مشکل مردم خوب این محله حل شود و بعد از رفع مشکل خبر آن در همین  رسانه منعکس خواهد شد. 

خبرنگار : لیلا خالقی    

دیدگاه ها

یک پاسخ به “اهالی محله شهید بایگان رضوانشهر با فانوس زندگی می کنند!”

  1. علی گفت:

    آقای پو امینی بابت این کم کاریش پاسخگو باشه

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir