امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۸/ ۱۲/ ۱۳۹۴

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر در دیدار با خانواده شهدا، بزرگداشت یاد و خاطره دلاورمردی ها و حماسه آفرینی های شهدا و ایثارگران را وظیفه همگان دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رضوانشهر،  با خانواده شهید حبیب اله پاکزاد دیدار کردند.

علیرضا ملکی نژاد در این دیدار گفت: باید فرهنگ ایثار و فداکاری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان انتقال یابد.

وی افزود: دوران دفاع مقدس بخشی از هویت انقلاب اسلامی است که همانند گنجی گران­بها باید فرهنگ آن به نسل­های بعدی منتقل شود.

ملکی نژاد در ادامه اظهار داشت: حماسه دفاع مقدس، با سختی‏ها و نثار خون‏های پاک جوانانش به ثمر نشست و از حرکت باز نایستاد و یادآور خون‏های مقدسی است که در پای انقلاب اسلامی ریخته شد و از مهم‏ترین دستاوردهای بین المللی این حماسه، شناساندن انقلاب اسلامی است.

این مسوول تصریح کرد: هفته دفاع مقدس، یادآور دلاورمردی‏ها و حماسه‏آفرینی‏های مردانی است که نام ایران را در عرصه جهان برجستگی خاصی بخشیدند و اینک وظیفه ما حفظ این دست آوردهاست.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر در پایان گفت: شهید حبیب اله پاکزاد متولد ١٣۴۵ شهرستان رضوانشهر می باشد و در سال ١٣۶٧ در منطقه کوشک استان خوزستان به درجه رفیع شهادت رسیده است.

در این دیدارها، لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود به خانواده این  شهید از سوی این اداره تقدیم شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir